כל כך רצינו שהדר ברייר ודניס רוסקוב יקימו בית ומשפחה בישראל ושהזוגיות היפה שלהם שנולדה בתוכנית "חתונה ממבט ראשון" תימשך עד עצם היום הזה. אבל לפני שנה השניים נפרדו וכעבור כמה חודשים נודע כי דניס חובק בת זוג חדשה - שיר קיוויתי, קצינת נפגעים בת 21, שצעירה ממנו ב-14 שנים.

הדר (37) התייחסה בראיון ל"לילה טוב עם גיא פינס" לבת הזוג החדשה של האקס. "זה טיפה אכזב אותי, אבל זה לא כל כך הפתיע אותי", הודתה, "אני בערך כפול מגילה. ידעתי שיש פערים ביני לבין דניס, אבל חשבתי שהם קטנים ושאפשר לגשר עליהם. בעקבות בת הזוג הנוכחית, הבנתי שכנראה יש פערים הרבה יותר גדולים ממה שחשבתי".

לדבריה, את הפערים בינה לבין דניס קלטה עוד בתוכנית אבל ניסתה להדחיק אותם כדי לתת צ'אנס לזוגיות. "קלטתי את הפערים במהלך התוכנית אבל שמתי את האינטואיציות שלי בצד, כי חיברו בינינו ורציתי באמת לראות את הדברים מעבר". לסיכום איחלה לדניס, "מה שעושה לו טוב, שיהיה להם בהצלחה. זה מחזיק כבר לא מעט זמן. מעולה".

דניס רוסקוב (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
דניס רוסקוב ובת הזוג שיר קיוויתי | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

הדר עצמה בזוגיות רצינית כבר מספר חודשים עם גיל צוקר, צלם בן 44. עד כמה רציני? בינתיים עוד אין חתונה באופק. "חתונה? אני לא יודעת. אני אוהבת את המחויבות, כיף לי מאוד, אני מאוד שלמה עם המקום שאני נמצאת בו - חתונה זו לא השאיפה. השאיפה היא לבנות עתיד, ונראה שזה בדרך לשם".