סוכן דוגמנות בן 41 ממרכז הארץ נעצר אתמול (ראשון) אחרי שהוגשו שש תלונות נגדו על הטרדה מינית. על פי החשד, נהג הסוכן להזמין דוגמנים צעירים לצילומים בסטודיו, שם ביקש מהם להתפשט וביצע בהם מעשים מגונים. 

בעולם בו אתה נמדד בעיקר לפי המראה החיצוני שלך, זה הופך קל לפעמים לאבד את הכיוון, אבל ישנם מקרים שהם חציית גבול ברורה, במיוחד אם הם מתרחשים במהלך אודישן. אל מערכת ערב טוב עם גיא פינס הגיעה עדות דוגמן בתחילת שנות העשרים לחייו, שהיה מיוצג בעבר על ידי אותו סוכן, ועבר חוויה דומה.  

"הוא כל הזמן אמר לי בוא נראה אותך, תתפשט, תוריד את התחתונים, נצלם אותך מקדימה", סיפר, "בוא אני אראה לך כמה תנועות, התקרב. אמרתי לו מה הקטע? אפשר לעשות את זה בלי כל הקרבה הזאת. הוא אמר לי אני רוצה שתפתח, עניתי לו אני אפתח אבל אל תתקרב, אני לא בעניין של הדברים האלה. הוא אמר לי אני לא גיי, אני סטרייט. עניתי שזה לא מעניין אותי, תתרחק ממני, מה אתה גנוב?". 

במקרה הזה, אולי בגלל גודלו הפיזי של הדוגמן והתגובה האסרטיבית שלו, החליט הסוכן לקחת צעד אחד אחורה והאירוע נגמר ללא מגע פיזי. "הוא נרתע, אמר לי סיימנו פה, אמרתי לו יאללה ביי. התעצבנתי רצח", אמר. בעקבות המקרה עזב הדוגמן את הסוכנות ובחר להתרחק מהסוכן המטריד. 

מעצרו של הסוכן הוארך הבוקר עד ליום חמישי והחקירה נגדו תמש. בשלב זה הוטל צו איסור פרסום על שמו של הסוכן או על פרטיו המזהים. חשוב לציין כי זה לא נהוג בשום שלב באודישן של דוגמן או דוגמנית לבקש או לדרוש להסיר את הבגדים בתחתונים, ובטח שלא ליצור מגע לא הולם.