עונת הרחצה רק נפתחה לפני שבועות אחדים, והשרב הכבד שחווינו לגמרי מצדיק את משלחת הדוגמניות החגיגית שטסה לסיציליה לצלם מגוון של קמפיינים בבקיני. בין הדוגמניות הבולטות ניתן היה למצוא את ניבר מדר, רוסלנה רודינה ושיר אלמליח, שציפו למזג אוויר קצת יותר קיצי בארץ המגף ונאלצו להעביר את מרבית השהות בחלוקים ובמעילים.

"בלייזר אוהבים לקחת אותנו למקומות מאוד קרים: שלגים, נגיד. עברתי את השלג, אעבור גם את זה", סיפרה הדוגמנית הצעירה ניבר מדר בראיון ל"ערב טוב עם גיא פינס". הפעם היא דווקא מדגמנת תכשיטים, ולא בגדי ים: "יותר תנוחות אלגנטיות, יותר שקטות. זה לא ממקום של מיניות מוחצנת. זה מה שאני מאוד אוהבת". כשנשאלה על בן הזוג גפן ברקאי ועל התגובות שהיא מקבלת ממנו בנושא, מדר דאגה להבהיר: "הוא מת על זה. הוא יותר שחקן, אז הוא מביא את האופי ואת הדיאלוגים. אני סתם יפה".

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

גם רוסלנה רודינה, הדוגמנית המצליחה והאקסית של אייל גולן מזה כשנה, העבירה שבוע אינטנסיבי במיוחד. "שישה עשר לוקים בשלוש שעות. זה שיא השיאים", אמרה רודינה בראיון, ובהמשך גם התייחסה לפרידה המתוקשרת מענק הזמר המזרחי: "אני לא מתעסקת בפרידה ממזמן, זה משהו שכל כך מאחורי. אני נמצאת במקום אחר לגמרי, בזוגיות מדהימה". רודינה אמנם מדגימה גזרה מושלמת וכמעט בלתי אפשרית של אישה שלאחר הריון, אך משוכנעת שהאימהות לא צריכה להוות מכשול בתחום: "בוא אני אביא את גלית גוטמן. היא בגיל בוגר, ואין שום בעיה עם זה".

 "ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:50, קשת, ערוץ 12