אחרי השמועות שסבבו את הזוגיות של ג'יי זי וביונסה על דבר הבגידה, הפך הסיפור ממשי כשג'יי זי הודה לפני מספר ימים שבגד בביונסה. ג'יי זי התיישב לראיון עם עורך "הניו יורק טיימס" בטקסיות, כשאמירה בפיו: "ניצחנו את הסטטיסטיקה של הזוגות שמתגרשים כי בחרנו להישאר יחד". 

כבר לפני שנה וחצי חרשו השמועות על הבגידה עם צאת אלבומה של ביונסה, "למונייד". לא היה קשה לנחש למה מתייחסים חלק מהמסרים ששרה עליהם בשיריה, כמו למשל: "מסתכלת על השעון, אתה אמור כבר להיות בבית. היום אני מתחרטת ששמתי את הטבעת, תמיד יש לך את התירוצים העלובים האלה". בהמשך השניים ניהלו פינג-פונג בו ביקשו להעביר אחד לשנייה את התחושות שעוברות עליהם בצל הפרשייה. ג'יי זי רמז בשיר לאחר מכן כי הוא טעה ושהוא מתנצל. 

"השתמשנו באמנות שלנו כמו טיפול זוגי, והתחלנו לעשות מוזיקה יחד", סיפר הזמר על התהליך בו השניים ניסו לגשר על המשבר. לפני מספר חודשים נולדו לשניים תאומים, רומי וסר. "אני חושב שהיא מדהימה, רוב האנשים היו קמים והולכים. אחוזי הגירושים הם חמישים אחוז", המשיך ותיאר כיצד השניים צועדים לעבר ה"האפי אנדינג", כשהסיפור כמעט מאחוריהם. "הדבר הכי קשה הוא לראות כאב על פנים של מישהו, כשאתה יודע שאתה גרמת לכך, ולהתמודד עם עצמך", סיים ג'יי זי בהבעת חרטה.

 

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו 

 

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:50, קשת, ערוץ 12.