במרכז העניינים של עונת הנשים החדשה של "גולסטאר" נמצאת ללא ספק שולה זקן, מי שהייתה אשת סודו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, הורשעה בעבירות של קבלת שוחד, הלבנת הון ואפילו ריצתה עונש מאסר בכלא.

>> צפו בפרקים המלאים של "ערב טוב עם גיא פינס" ב-makoTV

זקן סירבה במשך 4 שנים להצעות של מלהקים שהציעו לה להשתתף בתוכנית ריאליטי עד שהגיעה ההצעה מ"גולסטאר". שולה בחרה להגיד "כן" ולהצטרף לעונת הנשים של הסדרה, מה שאילץ אותה לחזור שוב למתחם סגור:  "הייתה לי תקופה שהתנתקתי אז אני מכירה את זה מצד אחר". למרות זאת, היא מוסיפה: "התנאים הרבה יותר נוחים, למרות שהחדר כאן מאוד קטן".

לכבוד צילומי סצנת הפתיחה, נאלצו הבנות לטפס אל מנוף בגובה 7 קומות, לקפוץ מקורה גבוהה ולתפוס כדור כשהאחת שתצליח תזכה להיות הקפטנית של הקבוצה. למרות הגובה הרב, כשהתור של שולה מגיע היא מוכיחה שכל מה שעברה רק חיזק אותה: "ראיתי את המנוף, בואי נגיד שאני עברתי דברים קצת יותר קשים בחיים."

מי שדווקא לא כל כך הסתדרה עם הגובה הרב היא האוהדת הכי מפורסמת של בית"ר ירושלים, אביגיל שרעבי. שרעבי אמנם הבטיחה שהיא תעשה הכל בשביל הקבוצה אבל אחרי קללות, צעקות ובכי, ההפקה נאלצת להוריד אותה מהמנוף ודווקא כשהיא מגיעה לקרקרע יציבה היא קורסת ומאבדת את ההכרה. צוות העזרה הראשונה מוזעק כדי לעזור לה לחזור לעצמה.

יחד עם שולה זקן, גם מפיקת האירועים אירית רחמים לקחה חלק בצילומים. אירית, שהקשר שלה לספורט הוא בעיקר העובדה שהייתה נשואה לכדורגלן לשעבר לירון בסיס סיפרה שלמרות התחושות שעברו עליה בהתחלה היא בטוחה שהולך להיות מעניין: "נכנסתי, קיבלתי הלם תרבות. שולה זקן מעניינת אותי. היא מספרת לנו על הדברים שעברו עליה".

 

>> לוח שידורים ערוץ 12  

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:55, קשת, ערוץ 12