אחרי הפסקה ארוכה של שנים מאור הזרקורים, סנדי בר חזרה בענק ללב הפריים טיים בתוכנית "רוקדים עם כוכבים". אמש (שני), היא הגיעה עם שאר הקולגות שלה לתוכנית להשקה נוצצת של מותג האופנה "קסטרו". אותו מותג, שהייתה הפרזנטורית שלו לפני לא פחות משני עשורים.

"יש משהו מאוד נעים בלפגוש את האנשים שאתה אוהב ולא פוגש כל יום, אבל יש בזה גם הרבה רעש – אז צריך לסנן", אמרה סנדי לאסף גולן והסבירה כי היא חיה בשלום עם המילה קאמבק, "לקחתי המון שנים בשביל האימהות שלי, זה היה מבחינתי הדבר הכי חשוב ומהותי. עד שהרגשתי במקום הנכון לשוב למסך. לכן, כשהגיעו מ'רוקדים' ישר אמרתי כן, האינסטינקט היה שם. זה הדבר הנכון לעשות כרגע".

הקאמבק של סנדי בר (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת12)
רונה לי שמעון וסנדי בר | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת12

מה ליאם אומר על ההשתתפות של אמא בתוכנית?
"הוא לא רגיל, אבל הוא ממש אוהב".

רק נזכיר, סנדי שחוגגת 46 הקרוב, הייתה בתחילת המילניום ה-דוגמנית שהובילה את מסעות הפרסום של המותג עוד לפני שהמילה פרזנטור הייתה קיימת בלקסיקון הציבורי. אז, היא נסעה לצילומי קטלוג בקובה והפגינה יכולות ריקוד מרשימות, שהיא בעצמה שכחה שהיו לה. "וואו או מי גאד", אמרה סנדי כשצפתה בפרסומת האייקונית בה רקדה סלסה לוהטת, "היה גם כיף לעשות את זה".

באירוע הנוצץ, נכחה גם לא אחרת מהשופטת רונה לי שמעון, שנתפסה מתחבקת עם סנדי. "זה מותר לנו, אנחנו אנשים", השיבה רונה לי בהומור לשאלתו של גולן האם הדבר אפשרי מבחינת חוקי התוכנית. לאחר מכן, רונה שכבר שפטה את סנדי פעמיים בתוכנית, מצאה את עצמה מבקרת את הריקוד מהפרסומת מלפני שני עשורים. "וואו סנדי", התפעלה רונה לי למראה הסרטון, "רק צריך לכוון עליה ספוט והיא פורחת לך מול הפנים".

גם המתחרה שלה מרחבת הריקודים, עומר דרור היה שם עם בת זוגו השחקנית נאיה פדרמן. "אתה לא מבין איזה גמור אני", סיפר דרור על הכאבים הגופניים שהוא חווה כתוצאה מהחזרות האינטנסיביות, "אני כל היום עושה מסאז'", הוסיפה בת זוגו נאיה.

הקאמבק של סנדי בר (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת12)
השחקנית נאיה פדרמן | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת12

אנחנו רואים אותו בריקודים צמודים, אין קצת קנאה?
"לא, אבל שמעתי מבנות זוג של אחרים שיש קצת קנאה - ואני יכולה להבין את זה גם. פשוט אני באה ממקצוע שיש הרבה אינטראקציה עם אנשים ואני רוצה שהוא ינצח את זה".

ולצד כולם, מסתובבת עוד מתמודדת עבר מהגלגול הקודם של "רוקדים עם כוכבים", רותם סלע שהשתתפה בעונה השנייה. "אני זוכרת שהיה לי נורא קשה", סיפרה סלע, "מבחינתי הייתי צריכה לנצח את העונה – לא יודעת למה כולם חשבו אחרת".