מאז הפרסום בערב טוב עם גיא פינס על הדרת נשים במופע מחווה לשלמה ארצי, הרשתות החברתיות מלאות בדיונים וויכוחים שלמים בעד ונגד בקשתו של הרב אלימלך פירר. כזכור, המופע ייערך כחלק מערב ההתרמה לארגון "עזרה למרפא" של הרב, וזה ביקש מהפקת הערב שלא לכלול זמרות במהלך המופע.

גם קורין גדעון בחרה להביע את דעתה ובחרה להגן על הרב פירר. "ההדרה היחידה פה הדרת חרדים. הדרה של הרב פירר ושל אמונתו", כתבה "מדובר באיש רב זכויות, רק שאת זכותו לקיים אירוע בהתאם לאורח חייו הדתי שוללים על הסף. אם הרב מאמין שאסור לו לשמוע שירת נשים, מותר לו לקיים אירוע התרמה שלא יפגע בהשקפת עולמו, קל וחומר כשהאירוע (הפרטי) הוא מעורב ומשתתפות בו נשים, רק לא שרות בו. הקריירה של אף זמרת ישראלית לא תיפגע מזה שלא תופיע באירוע אחד. די עם הפופוליזם. בשם העלק פמיניזם והשוויון רומסים את חופש הדת. הכלה צריכה להיות דו כיוונית. מי כמוני יודעת". 

סלבסיכום
צילום: מתוך האינסטגרם של קורין גדעון

אחת הנשים שקראו את תגובתה של גדעון ולא ממש אהבו את זה היא הזמרת ושופטת הכוכב הבא לאירוויזיון, שירי מימון, שלא חסכה ביקורת מגדעון. "קל מאוד לא להיות זמרת ולכתוב" כתבה, "מעניין אם את, שאוהבת להגיד את כל מה שעל ליבה הייתה שותקת אם היו עושים כזה דבר בטלוויזיה. אירוע אחד? בואי תעשי לי טלפון אספר לך קצת על עולם הנשים בתעשיית המוזיקה בישראל".

View this post on Instagram

ההדרה היחידה פה היא הדרת חרדים. הדרה של הרב פירר ושל אמונתו. מדובר באיש רב זכויות, על זה כולם מסכימים, רק שאת זכותו לקיים אירוע בהתאם לאורח חייו הדתי שוללים על הסף. אם הרב, שעוזר לדתיים וחילונים, נשים וגברים כאחד, מאמין שאסור לו לשמוע שירת נשים, מותר לו לקיים אירוע התרמה שלא יפגע בהשקפת עולמו. קל וחומר כשהאירוע (הפרטי!) הוא מעורב ומשתתפות בו נשים, רק לא שרות בו. הקריירה של אף זמרת ישראלית לא תיפגע מזה שלא תופיע באירוע אחד. די עם הפופוליזם. בשם העלק פמיניזם והשיוויון רומסים את חופש הדת. הכלה צריכה להיות דו כיוונית. מי כמוני יודעת.

A post shared by Corrina Gideon (@corringideon) on