שיתוף פעולה אופנתי והיסטורי נרקם בין ישראל לאיחוד האמירויות, כשהדוגמנית הישראלית יעל שלביה תככב על שער מגזין אופנה "ל'אופיסייל ערביה" – שלוחה אמירתית של מגזין צרפתי בינלאומי. אותו השער בדיוק, יופיע גם במגזין האופנה הישראלי "לאישה", כשעל שערו האחורי תופיע דוגמנית קנייתית מדובאי בשם שאנל איאן, שהפכה לדוגמנית העל השחורה הראשונה של איזור המפרץ.

במסגרת שיתוף הפעולה, הצילומים של שלביה נערכו במלון "פנינסולה" שבשדרה החמישית בניו יורק, קצת לפני חג המולד, וחוץ מהסיבה המובנת מאליה לבחירתה של יעל, נראה כי לעורכת המגזין הייתה סיבה נוספת לבחור בשלביה מבין כל הישראליות. בהתאם למסורת באיחוד האמירויות, במגזין חיפשו מישהי צנועה יחסית, כזאת שאחרי הצילומים לא יצוצו תמונות חושפניות שלה שיביכו אותם – ושלביה, בת האולפנה לשעבר, הייתה הבחירה המתאימה. 

שער ראשון היסטורי ליעל שלביה (צילום: יוסי מיכאלי, קשת12)
כובשת את העולם. שלביה | צילום: יוסי מיכאלי, קשת12

שלביה, שהחלה את הקריירה שלה בגיל צעיר כשעוד למדה באולפנה, נבחרה על ידי מגזין בינלאומי לאחת מתוך 100 הנשים היפות בעולם, וגרפה את המקום הראשון כשהוכתרה לאישה היפה בעולם לשנת 2020, מה שהוביל אותה לקבל קמפיינים בכל העולם כיאה למעמדה החדש. הדוגמנית סיפרה לא פעם כי נאלצה לסנן עבודות כדי לא לחלל שבת ולדחות קמפיינים לבגדי ים והלבשה תחתונה - מה שהתאים לאווירה הצנועה של המגזין והוביל לבחירתה.