מאז שאבא שלה זכה במקום השני באירוויזיון עם השיר "הורה" בשנת 82, חלפו כבר שלושה וחצי עשורים, וכעת נדמה שמתבצע חילוף משמרות במשפחת טולדנו. ליהי בסך הכל בת 16, עולה השנה לכיתה י"א בבית הספר לאומנויות "תלמה ילין", ובינתיים מעבירה את הזמן באולפן עם אבא, הזמר אבי טולדנו, שמלווה אותה לאורך כל הדרך. "אני לא נותן ליושרה האמנותית שלי להתבלבל", מספר הזמר. "נכון, אני אבא גאה ולא אובייקטיבי, אבל אני מזהה אצלה את הזמרת וכל חודש אני מרגיש שהיא עולה ב-20 מדרגות".

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

המוזיקה של ליהי, כפי שניתן להבין מהאזנה לסינגל הראשון שלה - "הלב שלי על 200", שונה מאוד מהמוזיקה של הזמרות הצעירות שמככבות עכשיו בכל מקום. גם בפרובוקטיביות של הזמרות בנות גילה, דוגמת נועה קירל ועדי ביטי, היא ממש לא מנסה להתחרות. "יש לה את המוסר והקווים האדומים שלה", ממשיך אביה, ומוסיף: "אני שומר עליה מרחוק". כנראה שאבא יודע על מה הוא מדבר, כי כשאורטל עמר שאלה את ליהי אם הייתה מסכימה, באופן היפותטי כמובן,  להשתתף בקמפיין לבגדי ים, ענתה הזמרת בהחלטיות: "לא, אני לא מאמינה בזה".

גם אם היא לא תהיה נועה קירל הבאה, את תשומת הלב של הפקת "הכוכב הבא לאירוויזיון" היא כבר הצליחה לתפוס – ליהי כבר קיבלה פנייה לגבי השתתפות בעונה הבאה של התכנית. את הגנים הנכונים כבר יש לה, גם את החלום ללכת בדרכו של אביה ולהגיע לאירוויזיון, אז האם נראה אותה בקרוב על המסך? נחכה ונראה.

>> צפו בפרקים המלאים של "ערב טוב עם גיא פינס" ב-makoTV

>> לוח שידורים ערוץ 12

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:55, קשת, ערוץ 12