חיי האהבה של איתי לוי נמצאים רחוק מאור הזרקורים מאז שבוטלו האירוסים שלו לפני יותר משנתיים. כבר חודשיים שהוא בזוגיות עם אנסטסיה קובל, ברמנית בת 28 מחולון. השניים הצליחו בתחילת הקשר להסתיר את מערכת היחסים ורק החברים הקרובים ידעו, אבל תמונה משותפת בפיד הייתה קבל עם ועדה.

איתי מספר שפנה אליה בדרך שלא אופיינית לו – באינסטגרם, אך הוא לא קיבל ממנה הודעה בחזרה כל כך מהר. אנסטסיה קצת מתקשה עם תשומת הלב שהגיעה מאז שהזוגיות נחשפה, ונדמה שגם איתי לא ממהר לצאת בהצהרות. הוא חושף את המורכבות בקשר של בחורה עם זמר מפורסם: "דייט ראשון איתי בדרך כלל קורה עם עוד אנשים כי אני ביישן ורוצה לתת הרגשה כיפית, וגם שתדע שהאנשים שנמצאים איתי הם נורמטיביים".

לוי מוסיף שגם האישור החיצוני מהסביבה הוא לגיטימי: "חשוב לי מה אנשים מסביבי חושבים, אז זה מבחן. גם לי עושים מבחנים, אני לא חושב שכל אמא רוצה זמר בבית. יש אמהות שמעדיפות דוקטור או עורך דין שאלו תפקידים יותר רגועים. אני מבין את זה ולא חש רגשי נחיתות בעניין, חיי הלילה הם לא חיים פשוטים והשעות הפוכות. אני חושב שיש דאגה איך לגדל את הילדים וזה לא קל. אני לא אתפלא אם מישהי תעזוב, זה לא יפגע בי אני אבין את זה".