בגיל 10 בלבד, אמילי מנקין כבר יודעת לעשות את הפוזות הנכונות למצלמה. כל זה קורה ביום צילומים עבור המותג פילה, עבורו גייסה הדוגמנית הקטנה גם את ההורים. את הג'וב הזה לא העבירה אמילי לבדה ואליה הצטרפה הסוכנת, המעריצה השרופה והאמא, שלא הצליחה להסתיר את ההתלהבות שלה המעמד. 

את הטיפים בניהול הבת היא ככל הנראה למדה מהחברה הטובה, ציפי רפאלי, והדיווחים על כניסתה הצפויה למאסר ממושך תפסו את אופירה לא מוכנה. "אחרי שפורסמה העסקה ביניהן לפרקליטות התקשרתי אליה ובכינו בטלפון", סיפרה, "אני לא חושבת שיש מישהו שמסוגל לעכל שציפי רפאלי תיכנס לכלא. אני אלך על זכוכיות עד סוף העולם בשביל הילדים שלי. אני כל כך מבינה את ההקרבה לבר". 

אם חשבנו שאופירה היא זו שאוהבת להצית שריפות, חכו שתגלו שגם הבכורה שלה לא מפחדת להביע את הדעה שלה, גם אם הנושא טעון ורגיש. כשנשאלה מה קרה עם אייל גולן ענתה: "הוא פגע בה מאוד חזק והיא לא עשתה לו כלום, היא נתנה לו את כל חייה. שיתנצל ויגיד סליחה, היא בסך הכל חברה שלו והוא סתם פגע בה". 

הדברים שאמרה הדוגמנית הצעירה ריגשו את אופירה עד כדי דמעות. "שאני אמות. ראית אייל? הבעיה שלך כבר לא איתי", אמרה והוסיפה כמיטב המסורת עקיצה מסוגננת: "אייל לא היה חבר, הוא היה כמו משפחה. הוא לא נעלם, העלימו אותו, זה שני דברים שונים. אבל לא נורא, הכל לטובה".