בצילומים לפרסומת חדשה לחברת המשקאות Fruit Water, שצוחקת על אגרנות היתר של ישראלים, אסי עזר קצת שובר שגרה מהסגר ודווקא מרגיש שיש לו יתרון על רוב האנשים. "השבוע הראשון היה שבוע של חרדה גדולה", חשף המנחה, "אבל עכשיו אין לי התקפי חרדה בכלל. למה? כי כולם בחרדה. מי שיש לו ילדים הוא גמור, מי שלא עשה ילדים כמוני, שיש לו שכל, ניצלנו".

ולמרות הבידוד החברתי בישראל, מה שכן מטריד אותו זו המשפחה של בן זוגו, אלברט אסקולה, שגרה בברצלונה. מתחילת המגפה מתו בספרד כ-8,200 אנשים, ואתמול (שני) נרשמו עוד 6,500 חולים. "אלברט שמח שבימים אלה הוא בישראל", אמר המנחה. 

אסי עזר ואלברט אסקולה
"שמח שהוא בישראל בימים אלה". אלברט אסקולה ואסי עזר | צילום: רן יחזקאל, יחסי ציבור

כבר זמן מה לא ראינו את אסי על המסך לצד זוגתו הטלוויזיונית רותם סלע, אבל למרות הסגר, הם עדיין בלתי נפרדים. "כל החברות שלי משוכנעות שיש להן קורונה", חשף אסי, "לכולן יש את התסמינים. גם כל יום צץ תסמין חדש ובמקרה גם אותו יש להן. בגדול זאת רותם, כל הזמן היא מסבירה לי שהיום חד משמעית יש לה קורונה. דווקא היום, בערב זה עובר, היא ניצחה את הנגיף. למחרת מתחיל לה תסמין חדש".

חוץ מהשיחות עם החברות, כמו רובנו, אסי סובל מעודף בדיחות וסרטונים שרצים ברשת ובקבוצות הוואטסאפ, שאת רובם הוא מקבל מאמא שלו, מלכה עזר. "כל יום אני מקבל בדיחות, קליפים פורנוגרפיים מאמא שלי", חשף אסי. "אמא, תפסיקי לשלוח לי את הדברים האלה". 

גם עזר לא הצליח להתחמק ממאמני הכושר שצצים לו מכל הכיוונים, ושולח להם מסר חד משמעי: "עוד וידאו אחד ממאמן כושר שמדווח לי איזה תרגילים אני יכול לעשות במצב הזה, אני נשבע שאני נותן את המספר שלכם לאמא שלי והיא תשלח לכם את הסרטונים האלה". פייר, מי לא ירצה את הטלפון של מלכה עזר?