אם נתקעתם היום בפקק במרכז תל אביב ואתם מחפשים את מי להאשים, אתם יכולים להפנות את הזעם שלכם לליאור רז – יוצר וכוכב "פאודה" שחזר לצלם את הסדרה החדשה שלו לנטפליקס, מה שגרם לשיבושי תנועה קשים בעיר.

הצוות שהשתלט על כיכר הבימה, עבד קשה בלהסתיר את מה שבאמת התרחש שם, אבל מערכת גיא פינס הצליחה להשיג צילומי פפראצי בלעדיים. רז הגיע הבוקר לכיכר הבימה, שהייתה הלוקיישן לצילומי סצנה קריטית בסדרה החדשה שלו – "Hit & Run".

הרחוב המקביל לכיכר, שדרות תרס"ט, נחסם כולו לתנועה גדרות גבוהות ובדים שחורים הסתירו את מה שהתרחש שם בימים הקרובים. רז והשותף שלו ליצירת "פאודה", אבי ישכרוף חתמו על חוזה ענקית עם נטפליקס, והסדרה הזו היא הסנונית הראשונה של שיתוף הפעולה בין היוצרים הישראליים לענקית הסטרימינג.

רוב הצילומים לעשרת הפרקים של הסדרה כבר צולמו בניו יורק ב-2019. בפברואר אשתקד, הצילומים עבור לישראל, אבל התפרצות מגפת הקורונה עצרה את הכל. עכשיו הם חוזר לצלם עם הגב הכלכלי של נטפליקס, שהשקיעה לא פחות מארבעה מיליון דולר לפרק. הקורונה דאגה לנפח את התקציב עם הקפדה מחמירה על ההנחיות הקורונה, שכללה גם בדיקות קורונה יומיות ואחראיי קורונה ייעודיים שמסתובבים על הסט.

עכשיו מתכוונת ההפקה להשלים 60 ימי צילום בישראל שהתחילו בשבוע שעבר בקיסריה. בימים הקרובים הם יישארו בתל אביב ויחסמו גם את כיכר אתרים, ורחובות הירקון ואלנבי - תושבי רחוב תרס"ט התבקשו לא לחנות באיזור, ונראה שהאתגר הקשה ביותר שאיתו ההפקה תאלץ להתמודד הוא מציאת מקומות חניה בתל אביב לכל המשאיות שמלוות את ההפקה. ליאור רז עשה מפגש עם התושבים באזור בניסיון להסביר את המצב.

בצילומים נכחו כמעט 400 אנשי צוות, כשרבים מהם הוטסו והגיעו הישר לבידוד של שבועיים, ביניהם הבמאי מייק בארקר שעבד בסדרה "סיפורה של שפחה" והשחקנית קיילן אום, שמגלמת את אשתו של רז שמתה בתאונת פגע וברח מה שגורם לשגב (ליאור רז), סוכן מוסד לשעבר, לצאת ולחפש את האחראים למותה. התאונה אגב, צולמה בלוקיישן בתל אביב.