אם עד לפני כמה שנים כוכב רשת לא היה נחשב למקצוע, היום מדובר באחד התחומים הכי ריווחיים בשוק. יותר ויותר אנשים נוהרים לכיוון הזה בתחושה שזה המקום לעשות כסף גדול – ובלי יותר מידי מאמץ. חברה שבודקת את כוחם של המשפיענים בתעשיה העולמית סיכמה את נתוני ההכנסות שלהם, ואלה עשרת האנשים שכל פוסט או סטורי שהם מעלים מכניס הכי הרבה כסף. אז מי בראש הרשימה?

אם לרגע חשבתם אחרת, כמובן שמשפחת קרדשיאן שולטת עם נציגות של לא פחות משלוש בנות משפחה. במקום העשירי נמצאת קנדל ג'נר שגובה 1,053,000 דולר לכל פוסט. מיד אחריה נמצא הבעל של חברתה הטובה, הזמר ג'סטין ביבר, עם 201 מיליון עוקבים שעוזרים לו לגבות 1,112,000 דולר לפוסט. ביונסה תופסת את המקום השמיני ברשימה, וליונאל מסי במקום השביעי והמכובד עם 1,169,000 לפוסט - וחכו שתגלו כמה המתחרה מספר אחת שלו מרוויח. במקום השישי עוד נציגות למשפחת קרדישאן – קים, שלוקחת כ-1,419,00 דולר.

את החמישייה האחרונה פותחת סלינה גומז, מיד אחריה עוד קרדשיאן לרשימת עשרת המרוויחים, והפעם – קיילי ג'נר. במקום השלישי נמצאת אריאנה גרנדה, שאומנם יש לה פחות עוקבים מקיילי ג'נר, אך תעריף הפוסט אצלה עולה למעלה ומגיע ל-1,510,000. השחקן הכי רייוחי בהוליווד, דה רוק, הוא מכונת מזומנים עם 275 מליון עוקבים ויותר ממיליון וחצי דולר לכל פוסט. אל המקום הראשון הגיע כמובן האיש הכי נעקב בעולם, כריסטיאנו רונאלדו, עם 359 מיליון עוקבים ופוסט אחד אצלו בחשבון יעלה יותר מ-1,604,000 דולר.