מאות עובדי חברת הסייבר הישראלית NSO מבלים בימים אלה בנופש השנתי שלהם, וזה ממש לא מה שאתם מכירים. החברה הטיסה את עובדיה לשבוע מפנק באי פוקט שבתאילנד, לחופשה שכוללת מסאז'ים, חופים, מסיבות והופעות בלי הפסקה. שווי החברה הישראלית מוערך בכמיליארד דולר, והתקציב לחופשה השנתית היה כמעט בלתי מוגבל.

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

ההכנסה השנתית של החברה עומדת על מאות מיליוני שקלים, וזורמת בעיקר בזכות טכנולוגיית הסייבר ההתקפית שפיתחו לפריצה למכשירים ניידים, בשימוש סוכנויות ביון וביטחון ממשלתיות. רבים מעובדי החברה הם יוצאי מוסד, ממר"ם והשירותים הביטחוניים של ישראל. כמו כל פעילותה של החברה, גם הנופש הזה נועד להישאר מתחת לראדר, אבל הערב (שני) כל הפרטים מהאירוע דולפים.

>> צפו בפרקים המלאים של "ערב טוב עם גיא פינס" ב-makoTV

מי שמבלים עם העובדים על החוף בתאילנד הם נטע ברזילי, ליאור סושרד ושלישיית מה קשור, שבחוזה נאסר עליהם להזכיר פרטים שקשורים להופעה או למטרת נסיעתם. לא רק זמרים יש על האי, גם ההרכב האלקטרוני אינפקטד מאשרום הופיע, ומועדון מוכר בפוקט הפך למתחם סגור לעובדים מישראל לטובת הופעה פרטית של הדיג'יי טייסטו. מקורבים לחברה מדגישים שהיא עוסקת בעיקר בטוב, מנצלת את הראש היהודי למאבק נגד פשיעה וטרור בינלאומי ומטרתה לסייע לשירותי הביטחון בכל העולם.

בחברה מוסרים שמדובר באירוע פרטי והם מעדיפים לא למסור פרטים.

>> לוח שידורים ערוץ 12

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:55, קשת, ערוץ 12