תקופת הקורונה הפילה מכה קשה על תחום האירועים, כמו על הרבה תחומים אחרים, וחתונות רבות בוטלו או צומצמו באופן דרסטי. כך קרה גם בחתונה המדוברת של השנה, בה אייל גולן ודניאל גרינברג צמצמו מאלף מוזמנים לאירוע קטן שהכיל 100 איש בלבד, והדבר הוביל לחובות לא מוסדרים לכאורה.

מפיקת האירועים אירית רחמים סיפרה אמש (רביעי) בשיחה עם גיא פינס, על המצב המורכב של המקצוע שלה בימים האלה, ועל הסדרי התשלומים עם הספקים. "בזמן הקורונה בוטלו 17 אירועים גדולים, 12 אירועים קטנים ועוד המון אחרים", סיפרה רחמים. "אבל אין ספק שהאירוע של אייל גולן ודניאל גרינברג גרם ללא מעט בכי ודמעות, זה לא סיפור פשוט".

View this post on Instagram

A post shared by Irit Rahamim | אירית רחמים (@iritrahamim) on"יש חובות של מאות אלפי שקלים, אני חושבת שאני גם מייצגת את אותם הספקים וכואבת אותם. מקבלי ההחלטות לא נתנו לנו מספיק התראה, לא נתנו לנו מספר ימים, נתנו לנו מספר שעות. זה דבר שגם הפתיע את בני הזוג. אבל אם בני הזוג הזמינו מוצר, הם צריכים לעמוד מאחוריו. נכון שהם לא נהנו מהמוצר, אבל יושבים נותני שירות שהיום אין להם אוכל במקרר. אני מאמינה שהדבר מטופל".

ראינו ספקים שאיימו בתביעות משפטיות שכתבו 'אנחנו את שלנו עשינו, היה חוזה והבאנו את הדברים. אייל גולן הוא איש אמיד עם רזרבות עצומות בבנק, למה אנחנו צריכים לשאת בעלויות ביטול החתונה שלו? זאת לא הבעיה שלנו'.
"אני מייצגת גם את בני הזוג וגם את נותני השירות. בלי נותני השירות אני לא אוכל לשרוד, אני מתפרנסת בזכותם והם איתי שנים, ואני יודעת שאת התשלום שלי אליהם שילמתי חד משמעית. אני נמצאת פה באמצע ליישר את ההדורים. אני מבינה חד משמעית מאייל ואודי האמרגן שלו שהם משלמים לנותני השירות. כן, זה לא קרה בזמן אמת, גם הם הופתעו, אנחנו לא יכולים לשפוט את אייל".


רחמים סיפרה כי ליאם הפקות אמרו לה שהם הולכים להסדיר את התשלום. "אני מבקשת מנותני השירות עוד טיפת זמן, להיות עוד קצת סבלניים, אני לא אנטוש אותם ואני מאמינה שגם אייל ואודי לא ייקחו צעד אחורה ולא ישלמו. עוד קצת זמן והכל יסתדר, ואם לא יסתדר, יש לנו מספיק נציגים לפעול".

מליאם הפקות נמסר בתגובה: "כל תשלומי החתונה לספקים שולמו במלואם".