בשבוע שעבר, נועה קירל הודתה לראשונה על כך שהיא מנהלת קשר רומנטי עם תומר הכהן וסיפקה את הגרסה שלה להתפתחויות. צוות "ערב טוב עם גיא פינס" , יצא לפגוש אותו על מסלול הבאולינג במסגרת צילומים למותג האופנה "TWENTY FOUR SEVEN", שם הפגין יכולות די מרשימות. אבל נושא השיחה לא היה סטרייקים, אלא בת זוגו שהיא אחת הזמרות העסוקות בישראל ועל ההחלטה להפסיק להסתיר את הזוגיות שלהם."זה תהליך שלקח הרבה מאוד זמן, היו המון שאלות לפתור כמו שדיברנו עליהם אז ולהבין איך זה נראה. כשהייתה את ההזדמנות הראשונה לדבר על זה – דיברנו על זה", אמר הכהן. "אז לא ידעתי איך להגדיר את זה והיום אני יודע – אנחנו ביחד ומאוד אוהבים".

"נפגשנו בניו יורק, משם התקדמנו והייתה כימיה טובה", סיפר הכהן ושיתף במי הראשון שעשה את הצעד. "זה היה צריך זמן להיבנות, היא הייתה בטירוף של הפסטיגל. נוצרה סיטואציה ולא הבנו לאן זה ילך בינינו. בנוגע לשאלה מי התחיל עם מי הוא ענה בכנות: 'יאללה אני אקח את האחריות'.

לאורך הדרך עד היציאה מהארון הזוגי, תומר קיבל קורס מזורז בתקשורת. אבל בסופ"ש האחרון, הוא למד שיעור נוסף וקשוח לא פחות. לפני כמה חודשים, הוא נשאל על ידי אחד מחבריו באינסטגרם לתמונה שבה נועה נשענת עליו: "תגיד את האמת – היא כבדה?". אז, הכהן הגיב באימוג'י צוחק ולא שמו לב, אבל בימים אלה כן. הוא חטף ביקורת - ואז התגובה הוסרה. עכשיו, הוא מספק את הצד שלו להשתלשלות האירועים. 

הזוגיות החדשה של נועה קירל (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
כיצד השניים הכירו? | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12

"התגובה פורסמה לפני שלושה חודשים, לפני שהיה בינינו משהו. הייתי חשוף ל-300 תגובות, כולם קיבלו תגובת אימוג'י גנרית, אבל מישהי החליטה שהיא מגיבה לאותה תגובה והקפיצה אותה למעלה", שיתף הכהן. "אותו חבר שלח לי הודעות שהוא מיואש מכל ההתרעות, כולם בטוחים שמחקתי את התגובה אבל לא אני מחקתי אותה כי אין לי שום סיבה. נעה לא נפגעה מזה ולא הייתה לי כוונה לפגוע", אמר בכנות והוסיף. "קצת לא נעים לקבל הרבה ביקורת, אבל בסוף אני ונועה יודעים את האמת אז זה לא נוגע".

למי שעדיין לא מכיר, אז הכהן בא מבית מבוסס מאוד: עד לא מזמן הוא היה ברמן במסעדה, אבל החשיפה והעניין בו גרמו לו להתפטר ולהשקיע בקריירת המשחק שלו. "מישהו אמר שישאיר לי טיפ של מיליון דולר", אמר בגיחוך על השינוי שחוו חייו מאז החשיפה והוסיף. "לקחתי לרגע שקט. אני עוזר לאמא הרבה זמן למשפחה ולחברים וגם לנועה שהיא לא תהיה הכוכבת הכי עסוקה בישראל אז יהיה לנו יותר זמן".

על פי "ספר החוקים של הביצה", השלב הבא אחרי ההודעה הרשמית על קשר רומנטי שנרקם היא העלאת תמונה משותפת לרשתות החברתיות. גם לנקודה הזאת, תומר וקירל מוכנים ויודעים שהרגע נמצא כבר מעבר לפינה. "הרשת מחכה לנו, כשזה ירגיש נכון – נעשה את זה".