הלילות האחרונים נהפכו שקטים יותר מתמיד כי כולם תקועים בבית, אז הזמר אייל גולן החליט לנצל את ההזדמנות והזמין את נסרין קדרי למתחם המשפחתי שלו ברחובות, כדי להרים מסיבת קריוקי שתרים לשכנים וגם למעריצים שלהם. ההופעה ששודרה בשידור חי ביוטיוב משכה כ-600 אלף אנשים, כך על פי הערכות המנהלים של הזמר. 

אבל זה לא היה סתם שידור. 3 מצלמות צילמו את הצמד, שהחזיק מיקרופונים אלחוטיים שמחוברים למערכת סאונד שלמה. השניים מופיעים על במות ענק כבר שנים, אז מה הפלא שדווקא בהופעה האינטימית הזאת בסלון הם גם מצאו זמן לדבר על החיים עצמם. בעוד שנסרין רק גילתה את סגולותיו של האלכוג'ל, אייל הודה שהוא לא נפגש עם אנשים. "זה מפחיד. כהיפוכונדר לשעבר אני מודאג", אמר, "אם אנשים לא ישמעו להוראות, זה יהיה סוף העולם". 

כל מה שקרה בחתונה של דניאל ואייל
רומי גיאור ביקרה בחתונה הכי מדוברת של השנה | צילום: עידו קרני, מאקו

כזכור, אייל וזוגתו דניאל היו מבין הנפגעים של בהלת הקורונה, זאת אחרי שהוראות משרד הבריאות 24 שעות לפני יום החתונה אילצו אותם לבטל את המסיבה הגדולה ולהינשא באירוע מצומצם בנוכחות 100 אנשים. אז איך היא מתמודדת עם כל המשבר? "היא אישה בהריון, אז היא לא יוצאת מהבית בכלל", סיפר אייל, "הרי כל היום היא על 200, אני חי עם אנרג'ייזר. פתאום אני צריך להיות איתה בבית והיא הולכת הלוך חזור, הלוך חזור".