במקביל לתקופת הקורונה המורכבת שעוברת על כולנו, נאלצה גורו הכושר שיר סנדה (המוכרת גם כשר פיטנס) להתמודד עם חודש דרמטי במיוחד, זאת אחרי שמצאה את עצמה נאבקת על חייה אחרי לידת בנה השני, ליאו. 

הסיפור התחיל לפני חודש, אז הגיעה מאמנת הסלבס ובעלת רשת מכוני כושר לבית החולים כדי ללדת. אחרי שבנה השני, ליאו, הגיח לאוויר העולם היא הספיקה לעדכן את העוקבים ברגע המאושר, אבל זמן קצר לאחר מכן היא החלה לסבול מזיהום סטפטוקוקלי ומצבה התדרדר במהירות. סנדה הייתה מורדמת ומונשמת במשך ארבעה חיים, כשהיא מתנדנדת בין חיים למוות. 

השמועה על מצבה התפשטה במהירות בקרב המתאמנות המפורסמות, שהתכנסו לטקסי תפילה לבריאותה. "רגע אחרי הלידה הבנתי שמשהו לא בסדר, זה היה אחד הרגעים המפחידים. לא ידעתי מה קורה", סיפרה סנדה לגיא פינס על האירוע ממנו רק התחילה להתאושש, "הרופא אמר שהוא לא האמין שאצא מזה בחיים". 

מאמצי הצוות הרפואי הצליחו, סנדה חזרה להכרה, התגברה על הזיהום ומצבה התייצב, אבל עדיין לא הצליחה לעמוד על הרגליים. "אחד הרגעים הקשים עבורי היה שהבנתי שאני לא מצליחה ללכת", נזכרה, "פתאום לגלות שאת הפעולות הכי פשוטות את לא מצליחה לעשות זה לא פשוט, אבל אני נלחמת". 

שר פיטנס
צילום: Photo by Flash90, פייסבוק

בימים האחרונים ובעזרת השיקום וטיפולי הפיזיותרפיה, סנדה הצליחה לעשות את הצעדים הראשונים על הליכון. בכל זאת, כוהנת הכושר לא רגילה להיות תקועה על מיטה בבית חולים וגם היא מחכה לחזור לעשרת מכוני הכושר ששבו בתחילת השבוע לפעילות. "בעזרת השם אני אחזור לשגרה ולבית שלי", קיוותה, "אני כל כך מתגעגעת לבעל ולילדים שלי. תזכרו שהשגרה מבורכת ותעריכו כל רגע".