הדוגמנית הישראלית בר זומר נחרדה לגלות שתמונות האינסטגרם שלה הגיעו לאתר רוסי למבוגרים בלבד, בו היא מוצעת כנערת ליווי לצד מחירון לפי שעה. באתר היא מופיעה בשם דריה, בת 25, ולצד התמונות, פורסמו גם מידות גוף שקריות קיצוניות לפיהן, גובהה הוא 1.72 מטרים, ומשקלה הוא 52 קילוגרם.

למרבה הפלא, לצד שוק הבשר הנוראי, מנהלי האתר דאגו להציג לקוחותיהם גם את האישיות של דריה, שעל פי האתר מתהדרת בהשכלה אקדמית, כדוברת השפות צרפתית ואנגלית, וכאתלטית שאוהבת לשחק טניס ולהחליק על הקרח. בנוסף, פורסמה תמונה באתר תחת שם נוסף - "אולגה".״כשראיתי את הדבר הזה פעם ראשונה נשארתי פשוט המומה שאתר מהסוג הזה מעז לפרסם ולהשתמש בתמונות תמונות פנים, תמונות גוף וסרטונים שלי״, אמרה זומר, שגילתה דרך עוקביה באינסטגרם שתמונותיה מפורסמת לצד מחירון לפי שעה, אשר מתומחרת בעשרת אלפים רובל, שהם כ-430 שקלים. אם ההזמנה כוללת גם בילוי, המחיר קופץ ל- 25 אלף רובל שהם כאלף שקלים. ״התעוררתי באחד הבקרים וראיתי מלא הודעות מהעוקבים שלי שראו את התמונות שלי מתנוססות באתר הזה תחת שם בדוי, אני ממש לא מוכנה לתת לזה יד".

מנהליה פנו לאתר בבקשה להסיר את התמונות, וגם פנו לייעוץ משפטי. אולם נראה כי הסרת התכנים מהרשת היא משימה כמעט בלתי אפשרית, וכי לרוב, אין הרבה מה לעשות נגד אירועים מהסוג הזה. בר מצידה עדיין אופטימית ומקווה שמנהליה יצליחו להסיר את התמונות, ״זה חוצה את הגבול מבחינתי. אני והאנשים שלי מנסים לאתר את בעלי האתר, כדי להגיע אליהם ולבקש מהם להסיר את זה באופן מיידי וכדי לטפל בזה בצורה חמורה ביותר. עדיין לא איתרנו את אותם האנשים, אבל אני בטוחה שנצליח לעשות את זה״.

באופן מצער אך שאינו מפתיע באתרים מהסוג הזה, זהותה של הדוגמנית הישראלית נוספת - מריה דומרק, נגנבה ופורסמה באתר בשם הבדוי ״ויקה״, שם היא מתוארת כדוברת אנגלית. כמו זומר, גם דומרק אובדת עצות. "לצערי אני יכול להגיד זה לא משהו שקורה פעם ראשונה ושקיבלתי בעבר הרבה צילומי מסך של תמונות שלי שמופיעות באתרים סליזים בלי שהרשתי להשתמש בהם, זה נעשה ללא ידיעתי וללא הסכמתי. הדבר היותר עצוב זה שיש אנשים שחושבים שזה מה שאני עושה וחושבים שזה משהו שהסכמתי אליו".