כבר יותר מחצי שנה שהאנשים הכי מצחיקים בישראל לא פגשו את המקום שהכי מוכר להם – הבמה. אבל לקראת ערב מרגש ומצחיק, הם התייצבו באופן לא שגרתי כדי להופיע יחד למען מטרה אחת חשובה במיוחד. ישנן לא מעט עמותות וארגונים שהפעילות שלהם תלויה בעיקר בתרומות ודווקא בימים אלו אנשים מתקשים לתרום.

בין הסטנדאפיסטים הישראלים שיגיעו להצחיק אולם ריק מקהל בערב ההתרמה של כנפיים של קרמבו שישודר הערב (חמישי אחרי החדשות, בקשת 12) תוכלו למצוא את אסי כהן, ערן זרחוביץ', אדיר מילר, שלישיית מה קשור, ארז שלם, אבי נוסבאום, תום יער, רותם אבוהב ועוד רבים וטובים, וכולם יגיעו בהתנדבות למען תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", שמסייעת בפעילויות חברתיות לילדים עם צרכים מיוחדים.

מי שינחה את הערב הם איל קיציס והשחקנית ניב סולטן, שמודה שקיציס רק נראה מלחיץ. "הוא מרגיע את העניינים, הוא רק נראה מלחיץ, בין לבין הוא ממש איש מקסים", אמרה סולטן. ולא רק היא מראה שליטה בעניינים, גם עדי גולדשמיט, שהתחיל כחניך והפך למדריך בתנועה, מתכונן לא מעט לערב הגדול. "אני חושב שאצליח להסתדר נהדר, גם אני כבר נהייתי סטנדאפיסט ותיק", אמר גולדשמיט בביטחון.

בתחילת המגיפה כל הקומיקאים של ישראל איחדו כוחות לקבוצת וואטסאפ שנקראת "צחוק בלי עבודה". עד שיגיעו בממשלה למתווה מסודר והסטנדאפיסטים ישוחררו לעבוד ויחזרו לבמות, הם יגיעו להצחיק אותנו על המסך בערב מיוחד שיגרום לכולנו להחזיק את הבטן חזק.