מגפת הקורונה גרמה לעולם התרבות והבידור בארץ להיכנס להשהיה, והדבר השפיע לא רק על התיאטרון וההצגות, אלא גם על הזמרים וההופעות. לו"ז ההופעות של עומר אדם לקיץ הנוכחי נשאר ריק וכנראה יישאר כזה בזמן הקרוב, ולכן לא נותרה לו סיבה להישאר בארץ. לכן בשקט בשקט, הוא ומשפחתו הקרובה - אבא, אמא ושני האחים, החליטו לעזוב את המחנק והקורונה בישראל, העמיסו את הדברים וטסו היישר לקפריסין. לפי מקורבים בתעשייה, הם מתכוונים לבלות שם בשלושת החודשים הקרובים ולא ממהרים לחזור לישראל.

כידוע, בימים אלה אין יותר מדי טיסות לחו"ל, לכן אדם ומשפחתו טסו לקפריסין במטוס פרטי, בעלות של 15 אלף דולר, שהם כ-51 אלף שקלים. מאחר שקפריסין מחייבת 14 ימי בידוד למגיעים מחו"ל, את השבועיים הקרובים משפחת אדם תבלה על יאכטה, לפני שתיכנס למדינה. ככל הנראה, הם קיבלו אישור כניסה מיוחד לאי, מכיוון שבתקופה הזו הכניסה לקפריסין מותרת רק לאזרחים. 

החופשה הארוכה של עומר אדם אקסטרה 2 (צילום: מתוך
אנחנו היינו מסתפקים בבידוד על יאכטה | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

אז למה קפריסין? טדי שגיא, חברו המיליארדר של עומר גר באי, והשניים אוהבים לבלות יחד את חופשות הקיץ שלהם. רק בקיץ שעבר השניים העבירו יחד את החופשה באחוזה של שגיא, ממש מעל החוף של אי העשירים מיקונוס. 

מקורבים לאדם מספרים שהוא החליט לקחת הפסקה מישראל ולטוס כי הוא חש נרדף. זה התחיל בפרשת הזיקוקים במסיבה במגדל, המסיבה שהוא הפך להיות הפנים שלה ללא רצונו, והמשיך בהתבטאות של שר הבריאות שהאשים אותו בהתנהגות לא ראויה בימי הקורונה. כזכור, עומר איים במכתב מעורך דין ודרש התנצלות פומבית, מה שעדיין לא קרה. 

עומר אדם נגד שר הבריאות יולי אדלשטיין (צילום: מתוך
רצה להתנתק מכל האירועים האחרונים. עומר אדם ושיראל טולדנו בימים יפים יותר | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

ואם כל זה לא מספיק, הגיע הבידוד אליו הוא נדרש להיכנס לאחר שבילה במסיבה עם חולה מאומת, וכנראה הקש ששבר את גב הגמל הוא העובדה שהוא ובת הזוג שלו, שיראל טולדנו, נפרדו. כנראה שחופשה בקפריסין היא פתרון נוח לקיץ הקרוב. אבל האם היא תיגמר בקיץ או אפילו תימשך גם לסתיו?

מטעמו של אדם לא נמסרה תגובה.