שבע השנים הרעות של בן אל תבורי ואביו שימי נגמרו בסוף השבוע האחרון, כשהאב החליט ללכת לביתו של בנו – ולסיים את הנתק. השניים התאחדו סביב סיר ג'חנון, ניגנו יחד על הפסנתר ושיחקו עם תו פרינס, ובעיקר התרגשו יחד מהרגע הזה ששם סוף לכאב ארוך השנים.

מה שהוביל לחידוש היחסים הייתה הכתבה על סטטיק ובן אל ששודרה באולפן שישי, ובה בן אל חשף את הכאב שחש בעקבות הנתק עם אביו, והתפרק מול המצלמות. את הכתבה ראתה יהודית באומן, בת זוגו של שימי, שדרבנה אותו לחדש את הקשר עם בן אל. "מה ששבר את גב הגמל אצלי זה הבכי", אמרה יהודית, "שהוא היה בכי אחר מתמיד, משהו נשבר בו, הגעגועים פשוט היו שם בטופ. אמרתי לשימי 'תקשיב, הגיע הזמן שתלך ותראה את האבא שבתוך תוכך, היום זה היום'. מאוד התעצבנתי, ארזתי מזוודה, ואמרתי לו 'או שאתה הולך או שאני הולכת'".

לדבריו של שימי, הוא הקשיב לה והניע את האוטו – ומשם הכל היסטוריה. "דפקתי לו בדלת, הוא התפלא, קיבל אותי עם חיוך גדול וחיבוק גדול, חיבקתי אותו גם כן, וככה המשכנו שעתיים להיות יחד", סיפר שימי על הסולחה עם בן אל. "הוא ישר הזמין אותי לאכול ג'חנון, היה טעים מאוד". 

View this post on Instagram

A post shared by - בן אל תבורי (@beneltavori)

בתור אבא, איך זה פתאום לשבת עם הבן, שאתה מסתכל על זה היום?
"רגיל, כאילו לא רבנו. ממש ככה אני מסתכל על זה", אמר שימי, "שמתי את הקרעים בצד. אין יותר קרעים. אני חיכיתי שהם יבואו, וכל הזמן בראיונות אמרתי שאני חושב שהם צריכים לבוא ולדבר איתי, אבל בסוף לקחתי את עצמי בידיים ונסעתי. היום אני מרגיש הרבה יותר טוב מאשר כשלא דיברנו. פתאום חזרתי הביתה, כמו שנאמר".

אבל בן אל הוא רק ההתחלה. לשימי יש עוד שישה ילדים משלוש נשותיו לאורך השנים – כאשר גם ביניהם יש יחסים שידעו עליות ומורדות. "אנחנו הולכים לעשות כנס עם כל הילדים", אמרה יהודית, "בהתחלה שימי ילך לבד, זה הצעד הבא שלי, שאני מבקשת משימי להראות לכל הבנים שלו, שזה לא בגלל שזה בן אל, יש עוד בנים שפגועים. הוא צריך ללכת וליישר מהר את ההדורים".

ודווקא יהודית, ששכנעה את בן זוגה ליישר את ההדורים עם בן אל, מתקשה לסכם את הפרשה, ומצביעה על קשר אחר בחייו של בן אל. "אני חושבת שסטטיק קצת, בוא נאמר, רצה אותו לעצמו", אמרה יהודית, "זו דעתי ואני לא רוצה לשנות את זה, סורי", בעוד ששימי לא הסכים איתה. 

סטטיק ובן אל בראיון לג'יימס קורדן (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
רצה אותו לעצמו? סטטיק ובן אל | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

"אני חושבת שסטטיק היה הבן אדם הכי קרוב לבן אל, ואם אני קרובה הכי הרבה לאחת האחיות שלי והיא עושה טעות, אני מנסה גם לא לוותר לה ולעמוד על כך שהיא תלך", הסבירה יהודית את טענתה.

ומה יהיה בעתיד של האב והבן? "יהיו הרבה הפתעות בחודשים הבאים, אני לא מגלה סודות", אמר שימי. אנחנו רק מקווים ששבע השנים הטובות עוד לפנינו.