עדן פינס לא מתכוונת לפספס את עונת הרחצה, אז הקמפיין החדש של רנואר היה תירוץ מושלם לחזק את השיזוף לכבוד פתיחת עונת הרחצה. יחד עם ברק שמיר ועומר נודלמן היא נסעה לחולות הרצליה, כדי לגלות שהיא עומדת לנהוג על רכב אספנות במצב טוב, GMC שנת 65'. אחרי הדרכה קצרה מבעל הרכב היא כבר הסתדרה בעצמה, בערך. בכל זאת מדובר ברכב בן 55 שנים, שמשך את תשומת הלב של כל הגברים בסביבה, שאפילו לא הכירו את הדוגמנית הצעירה. 

עדן פינס פותחת את עונת הרחצה  (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת)
מתוך "ערב טוב עם גיא פינס" | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת

את מערכת היחסים שלה עם דור רפאלי הקורונה תפסה ממש בהתחלה, אבל למרות זאת הם בחרו להעביר את תקופת הבידוד ביחד. "גיליתי שאני באמת יכולה לסבול בן אדם איתי הרבה זמן", אמרה וסיכמה שהשניים נהנו מזמן האיכות המוגבר שנכפה עליהם. 

משפחתו של בן הזוג קצת נהנתה מהשלכות הקורונה, שסגרה את בתי המשפט ועיכבה את ההליכים המשפטיים של אמא ציפי מול רשות המיסים. בסוף החודש היא צפויה לחתום על עסקת טיעון שכנראה גם תשלח אותה למאסר בפועל. "זה מבאס כי אני אוהבת אותה אהבת אמת", אמרה פינס, "היא תותחית, אבל אני לא נכנסת לזה. אני עדיין רואה אותה אותו הדבר מבחינתי, שזו אמא לביאה". 

אבל אם יש נושא אחד שעליו יש לפינס דעה ברורה, הוא מחאת המכנסונים בה היא כמובן תומכת. הדוגמנית, שבקרוב גם מתכננת להשיק מותג ביוטי שנושא את שמה, נזכרה בפעם בה היא סולקה הביתה בגלל אורך המכנס שלה. "הגעתי מבית הספר הזה מרעננה שזה היה אותו סיפור כל בוקר", סיפרה, "רכזת השכבה הייתה נכנסת וכולנו היינו עומדים דום. זו הרגשה משפילה, במיוחד לבנות. חם לנו, אנחנו בישראל".