מי קטף את פרס קקטוס הזהב TV השבוע? בכל שבוע, קשת 12 יחד עם איגוד הפרסום הישראלי וחברת המחקר "שילוב", מפרסמות את הדירוג השבועי של הפרסומות הכי מצליחות ואפקטיביות בטלוויזיה. שיתוף הפעולה מבוסס על מדד מקצועי שבוחן את הפרסומות לפי פרמטרים של זכירות, אטרקטיביות לצופה ותרומה למותג. מאות אנשים דירגו את כל הפרסומות ששודרו השבוע על המסך, אז מי הטובה מכולן?

אל המקום השלישי הגיעו דביר בנדק והסנאי, שרק רוצים לקחת משכנתה אצל המומחים. הפרסומת המשעשעת של בנק מזרחי טפחות ומשרד הפרסום ראובני פרידן IPG, יצאה רק השבוע וכבר נכנסה לשלישיה הפותחת. אחרי כמעט עשור שבנדק מפרסם אותם, נראה שזה לעולם לא יימאס.

קקטוס הזהב – הפרסומת הכי טובה
בנק מזרחי טפחות, ראובני פרידן IPG | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

את המקום השני כובשת הגאווה הלאומית, גל גדות. אמנם היא כבר קצת יותר גדולה מהחברה, אבל בסכום הנכון ועם שחקן החיזוק המדויק, שלום מיכאלשווילי, הצליחה חברת הוט יחד עם משרד הפרסום ראובני פרידן IPG, ליצור פרסומת שמדברת בדיוק אל הישראלים.
קקטוס הזהב – הפרסומת הכי טובה
הוט, ראובני פרידן IPG | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

ובמקום הראשון בקאמבק משמח במיוחד, קבלו את אב השנה – משה פרץ. אם גם אתם מזמזמים תוך כדי הפעלת מכונה "ילדים זה כביסה", אתם לגמרי לא לבד. סנו מקסימה ומשרד הפרסום ברוקנר יער לוי, כנראה עשו משהו טוב עם הקאץ' פרייז המדבק הזה, וכבשו את הפסגה.
קקטוס הזהב – הפרסומת הכי טובה
סנו מקסימה, ברוקנר יער לוי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12