במרכז לאימון וייעוץ לבני נוער, שטיפל במקרה של אופק, לא האמינו שפרסום הסרטון תגרור מאות אלפי צפיות ואלפי אנשים רבים שהתנדבו לעשות הכל כדי לגרום לאופק לחייך. בסרטון, אופק חשפה שהילדים בכיתה שלה התעלמו ממנה ולפעמים גם הפעילו נגדה אלימות פיזית: "בהתחלה הם לא דיברו איתי ואחר כך זה הדרדר, היו כמה בנים מהכיתה שדחפו אותי וילד אחד שבגללו שברתי את היד".

>> צפו בפרקים המלאים של "ערב טוב עם גיא פינס" ב-makoTV

אחרי שבשבוע שעבר היא נפגשה עם נועה קירל וכוכבי הפסטיגל והתארחה בתכנית של צביקה הדר ב"רדיו דרום", עכשיו אפשר כבר לספר שאופק תככב בקמפיין חדש לרשת "אופטיקנה". ברשת המשקפיים בחרו את אופק הממושקפת לקמפיין החדש שלהם על מנת לעודד הורים לבצע לילדיהם בדיקות ראיה, לבדוק אך ילדיהם מתנהגים לילדים אחרים ומעל הכל - להזכיר לילדים שמשקפיים זו ממש לא בעיה.

אופק מאוד התרגשה וסיפרה שהיא מתכוונת לנצל את הבמה שקיבלה בעיקר כדי לסייע לילדים אחרים שעדיין סובלים: "אני פועלת בכל הכוח שיש לי נגד בריונות ברשת ונגד ילדים שפוגעים בילדים אחרים שלא נראים, מדברים או מתלבשים כמוהם". בנוסף, אופק הוסיפה שהתגובות שהיא מקבלת מהסביב מחזקות אותה: "כל האהבה שאני מקבלת וכל החיזוקים נותנים לי את הכוח להמשיך ולעזור. אני יודעת שכולם עוזרים לי ואני לא לבד".

>> לוח שידורים ערוץ 12  

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:55, קשת, ערוץ 12