ניקול ראידמן: אשת עסקים, זמרת ועכשיו גם מראיינת. הכוכבת משיקה את "הקול של ניקול" (יום שישי ב-15:00, ערוץ 24 החדש), תוכניית חדשה שבה היא תראיין פוליטיקאים מכל קצוות הקשת הפוליטית, ותדבר איתם על הכל כולל הכל, חוץ מהנושא המרכזי בחייהם – הפוליטיקה.

מירי רגב, אחמד טיבי, תמר זנדברג, אמיר אוחנה ומרב מיכאלי זכו בכבוד להיות המרואיינים שלה, אבל מי שיחתום את סדרת הראיונות המיוחדת יהיה ראש הממשלה, בנימין נתניהו. מאז שראידמן התגרשה ממיכאל צ'רנוי, שהיה מקורב לליברמן, ניקול היא חברה קרובה של שרה נתניהו, וראידמן אפילו פרסמה סרטון של שלושתם, בו ראש הממשלה מברך את בנה של ראידמן ליום הולדתו.

כמעט ארבע שנים חלפו מאז שראידמן הגיעה להזדעזע ממראה המטבח בבית ראש הממשלה בבלפור, אבל כעת היא בשלה לחזור לאותו המקום פלוס ריאיון עם נתניהו, בו היא שואלת אותו על נציגת ישראל בעולם - גל גדות, הלוא היא וונדר וומן. "איזה היריון היא", שאלה ניקול, ונתניהו ענה בלי למצמץ: "אם היא וונדר וומן – היריון שלישי".

"עגבנייה, אייל שני, מה היה אומר?", המשיכה ראידמן בשאלותיה, ונתניהו הגיב בחיקוי מוצלח של שופט "מאסטר שף": "רצחת אותה, רצחת את הנשמה שלה".

החיקוי של השף האהוב גרם לניקול וגם לנו לתהות אם ראש הממשלה צופה בריאליטי. "לא", ענה ראש הממשלה והוסיף: "אני חי בריאליטי, מה, אני אצפה בריאליטי?". אז עד שהתוכנית הזאת תשודר, אנחנו נצפה בקטע בלופים.