רוסלנה רודינה השיקה קולקציית בגדי ים בדובאי וסיפרה אמש למערכת "גיא פינס" (קשת 12) על החלוקה בנטל עם אב בנה אייל גולן ועל הקושי להיכנס להריון בפעם השנייה.

הפעם היא לא רק מדגמנת, אלא גם שותפה בעיצוב קולקציית בגדי הים יחד עם רשת "איזבלה" ויש לה השראה מאוד ברורה. "תמיד חלמתי להיות אשת עסקים. הסתכלתי על ויקטוריה בקהאם ואמרתי 'לא באתי להגיד את עצמי בקוסמטיקה או רק בגדי ים'. בא לי לבנות מותג מהטעם האישי שלי", אמרה רודינה.

היא מודעת לכך שכל מה שקשור בדימוי גוף נפיץ במיוחד, ומצטלמת עם המבורגר ומילקשייק כסוג של הצהרה נגד רזון היתר. "הוצאתי חמש מידות. חשוב לי להתחיל מהמידה הכי קטנה ולהגיע למרחב גדול של נשים שיכולות ליהנות מהדגמים שלי. נמאס לי כבר להצטדק ולהצטער על זה שאני רזה ואני יכולה באמת לאכול לעשות הכל, אז אני פשוט חיה את חיי".

רוסלנה העלתה בעבר לחשבון האינסטגרם שלה סקר על סוגיות שונות באופן גידול הילד המשותף שלה ושל אייל גולן, ופתחה את עניין המותרות הכלכליות. "בסופו של דבר כל אחד והאמצעים שלו. זה לא שבא נהג זר לאסוף את הילד, זה לא יקרה בחיים. אין סיכוי שאי פעם אני אשלח את יאן במונית עם מישהו שהוא לא מכיר. אז יש לו את האמצעים, לי אין נהג פרטי אבל אין מה לעשות כל אחד ומה שהוא רגיל. אני אמא שלו ואדאג לו כל החיים. אבא שיכול לעזור יהיה חלק מזה, אבל בואי, אנחנו בסוף דואגות להכל. זאת המהות של אמא".

"כשהתחלנו בזמנו לצאת, אמרו היא שם בשביל הכסף. יצאתי משם בלי כסף. אף אחד לא מימן לי שום דבר. לא בניתי את עצמי כביכול על חשבון מישהו. ברור שזאת הייתה מקפצה מטורפת כי השם שלי נחשף ומן הסתם לא הכירו אותי לפני. באופי שלי אני אישה עצמאית מאז ומתמיד".

"יש קטע בחיים כשרואים שיותר מדי טוב לך מתחילים לחשוב שמשהו לא תקין שם. יש לנו הסדר, יש לנו חתימה מבית משפט, אף אחד לא יכול להפחית שום מזונות. להיפך, אני מאמינה שעם הזמן זה רק ילך ויגדל כי בסופו של דבר ילד גדל וההוצאות גדלות. אין מה לעשות זה חלק מהחיים. אני תמיד בעמדה של מה שטוב ליאן. לפעמים הוא לא רוצה לישון שם ואין לי בעיה, שום דבר לא קורה בכוח. שנינו ההורים שלו לכל החיים".

יאן כבר בגיל שהחברים שלו יודעים מי הם ההורים שלו. "זה קורע אותי כשהוא מגיע פתאום ואומר 'אבא שלי הכי מפורסם שיש הוא מלך'. אמרתי לו הוא מלך כזמר, בקול. אין בן אדם שהוא מלך, אנחנו בני אדם".

"אני במקום הכי טוב שהייתי בחיים שלי ויכולה להגיד את זה ממקום שלם וטהור. יש לידי פרטנר שכל כך מכבד, מעריך, מחבק ומכיל. מכאן מה שבאמת נותר לי זה לעוף והוא עף איתי ביחד. שום דבר לא עוצר אותי".

היא מעוניינת להיכנס להריון וסיפרה על הקושי להרות בפעם השנייה. "ילדים זה אושר אין מה לעשות. שנינו רוצים שזה יקרה אנחנו עובדים על זה. לוקח זמן אני כבר לא בת 24. אין מה לעשות אני בת 33. אני חושבת שזה גם עניין של תזמון, אני באמת בתקופה נורא לחוצה בחיים שלי ואני חושבת שכל דבר שמפעיל לחץ גם נפשית זה פוגע. אני רוצה עוד שניים, אבל קודם נתחיל באחד".

רוסלנה רודינה ויאן גולן (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12