פעם הבאה שתפתחו את חדשות הבוקר עם ניב רסקין, כדאי שתנופפו לשלום למירי מיכאלי היושבת לצידו, כי השבוע היא הפכה באופן רשמי לליידי בריטית אמיתית, בעלת תואר אצולה פורמלי. גיא פינס קיבל את הכבוד לשוחח עם חברת המלוכה החדשה, לבדוק איך זה בדיוק קרה והאם כבר הצליחה לנצל את מעמדה החדש.

"מה זה שווה כל הטייטל הזה אם שנייה אחרי שקיבלתי אותו הלכתי לשטוף כלים, לבשל לילדים ולהחליף חיתולים?", התלוננה הליידי. "אני מקווה ומצפה שבחופשה הבאה שלי כשנחזור לטוס, אגיע למלון ופקיד הקבלה יראה 'ליידי מירי מיכאלי' ואז הוא יגיד 'יש לנו ליידי במלון, צריך לשדרג אותה לסוויטה'. על זה אני בונה".

"זה מטורף. בסך הכל אחד יכול לעשות את זה", הסבירה מיכאלי, "אני יכולה לקנות גם לך אחד כזה, זה לא כזה יקר. אבל יש לזה מחיר - זה כבר לא יהיה 'היי גיא', זה יהיה 'הלו לורד פינס'".

המגישה הישראלית קיבלה תואר אצולה בריטי (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, באדיבות ספורט 1)
תתחדשי ליידי. תואר האצולה של מיכאלי | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, באדיבות ספורט 1

איך משיגים תואר כזה?
"בגדול מה שקורה שכמה חברות בריטיות מנצלות את זה שאנחנו, פשוטי העם, נדלקנו על בית משפחת המלוכה בסדרות 'דאון טאון אבי' ו'הכתר', ונראה לי שלא רק אני מכורה לעניין הזה, אז הן מנצלות איזושהי פרצה בחוק, מוכרות חלקת אדמה בסקוטלנד שמזכה אותי באופן אוטומטי על פי החוק של הממלכה המאוחדת בתואר ליידי. זה ממש חוקי, אני יכולה לשנות את הטייטל שלי במסמכים הרשמיים. ברגע שיש קבלת קהל במשרד הפנים אני שם. אבל אני עדיין לא יכולה להזמין אותך לנופש בטירה שלי בסוקטלנד, כי מדובר בסך הכל במטר רבוע אחד, זה כל מה שצריך".

לאן את חושבת שהתואר הזה יקח אותך מכאן והלאה?
"השאיפה שלי שהתואר הזה יעשה לקריירה שלי מה שהוא עשה לסטפני ג'רמנוטה, הלא היא ליידי גאגא, תראה לאן התואר הזה הביא אותה. יצא לי קצת להתחכך עם בני משפחת המלוכה כשהייתי שליחת החדשות באירופה, המקסימום שקיבלתי היה נפנוף מלכותי של המלכה".