אמש (שבת) הגיעה לשיאה חתונה ממבט ראשון בפרק מרגש, במהלכו החליטו רוני ונעם, הגר וניר והגר ודניס שהם רוצים להמשיך בזוגיות שהכירו לראשונה בתוכנית. קצת אחרי שכולנו ראינו איך בכה מהתרגשות כשהדר אמרה לו כן, התייצב דניס אצל ערב טוב עם גיא פינס לראיון ראשון אחרי ההחלטה הגורלית. "מאוד התרגשתי. זה היה אחד הרגעים הכי מרגשים בחיים שלי. אני אף פעם לא מחזיק דמעות, אני לא מתבייש בזה", סיפר. 

דניס סיפר שהגיע לתוכניות אחרי שהרגיש שהוא מקבל בעיקר דחיות מנומסות מבחורות שהתחיל איתן. "המון פעמים נתקלתי בדלתות סגורות", אמר, "כל כך הרבה בחורות אמרו לי 'יש לי חבר'. אתה אומר לעצמך שלא יכול להיות של-99 אחוז מהבחורות שאני ניגש אליהן תפוסות, סטטיסטית זה לא אפשרי, אבל זאת הייתה חווית המשתמש שלי כרווק". 

אז הלכת לתוכנית כדי לתפוס בחורות? 

"זאת שאלה שאני שומע הרבה. או שבזכות הדבר הזה אני אמצא מישהי שתהיה בת הזוג שלי לכל החיים, או שזה יפתח את הדלתות להכיר בחורות שאני הטיפוס שלהן". 

ההופעה בתוכנית ללא ספק תרמה לפופולריות שלו, ולמרות שעכשיו הוא לא ממש צריך עזרה בתחום, דניס סיפר שבתקופה בה שודרה התוכנית, קיבל רבות מסבתות שניסו לשדך לו את הנכדות שלהן ושההצעה המגונה היחידה שקיבל הייתה מגבר. 

"זה מאוד מחמיא. בתור גברים אנחנו לא רגילים שצדים אותנו, אז להיות מחוזר זה משהו שהוא מאוד מוזר", אמר, "אין ספק שהדמות שרואים בטלוויזיה מעוררת אמפתיה. דניס מחבק האמהות ומנשק התינוקות הוא לגמרי חמוד. היא לא כזו שמשדרת הצעות מגונות, אלא יותר קח אותי לארוחה עם אמא שלך. קצת מעליב, אבל בסדר. במציאות אני הרבה יותר מעצבן, אני מבטיח לך".

ומה לגבי תשומת הלב שמקבלת בת הזוג?

"אני בן אדם הגיוני. אם בחורה יפה מקבלת עשר פניות ביום, אז אני מניח שבחורה יפה עם אופי, שהמון קהל נחשף אליה מקבלת באזור 100 פניות ביום. היא בן אדם מבוגר והיא בוחרת לאן לקחת את זהו מה לעשות עם זה. הכל בסדר".