אמש (שבת) התקיימה מסיבת ההפתעה של איתי לוי, אותה ארגנו חבריו לרגל יום הולדתו ה-32. לאירוע, שהתקיים בבאר-שבע הגיעו מיטב כוכבי ישראל, ביניהם החבר הטוב אייל גולן, נועה קירל, מרגי, צביקה פיק, דודו אהרון ועדן בן זקן. 

עוד לפני שהגיע חתן השמחה, אפשר היה להרגיש במתח הסורר בין מנהליו, אייל גולן ובני פרץ. סידורי ההושבה משדרים מתיחות בין השניים ונראה שלמרות יישור ההדורים המקצועי, היחסים האישיים בין גולן ופרץ ידעו ימים יפים יותר. "להפתיע את איתי לוי זה לא פשוט", אמרה מעיין ארביב, מנהלתו האישית של הכוכב.

כששופט הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 מגיע לאירוע, נראה מעט בשוק וגם אם נראה שהוא ציפה למשהו, נראה שהוא הופתע מהנוכחות הרבה. "אני באמת בהלם. קשה מאוד להפתיע אותי", מספר לוי, אך החברה הטובה עדן בן זקן טוענת ש"קל להסתיר מאיתי".

מסיבת ההפתעה של איתי לוי
מתוך "ערב טוב עם גיא פינס" | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

המנטור אייל גולן אמר על לוי: "את כל מה שאני מאחל באמת אמרתי לו ביני לבינו. עכשיו כדי להישמע כזה נחמד אני אגיד מזל טוב, אושר ובריאות. אבל מה שביני לבינו איחלתי לו ושאני חושב שזה כי חשוב שיכול להיות כי איחלתי לו, לא מול המצלמות".

מי שבלטה בהיעדרה היא הדר חיון, האקסית של איתי לוי. "היא שלחה לי הודעת יום הולדת", סיפר לוי והוסיף, "אני מאחל לה את כל הטוב שבעולם, באמת. מה שאני מאחל לעצמי אני מאחל לה".

האם איתי לוי והדר ארוסתו ביטלו את החתונה?
מתוך "ערב טוב עם גיא פינס" | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

למרות ההצלחה האדירה ושכשהוא מוקף באהבה גדולה, אימו של לוי, שהייתה חלק מרכזי בסיפור סינדרלה של לוי, חסרה בחגיגות. כנשאל איזה מתנה היה מעניק לעצמו ליום הולדת ענה לוי: "הייתי הופך את אמא שלי לבריאה. הייתי גם מוכן לוותר על כל מה שיש לי בשביל הדבר הזה".