ליהיא גרינר הגישה תביעת ענק של שני מיליון שקלים נגד מי שלטענתה, הייתה שותפתה בעסק לעיצוב, ייצור ומכירת מחוכים ומחטבים - "באני טאמי". לטענת גרינר, היא בנתה את העסק במו ידיה, בעוד השותפה, רוית שור כהן, טוענת שהיא הייתה הפרזנטורית בלבד. בסרטון מביך ממצלמות האבטחה שהוגש לבית המשפט ופורסם באינסטגרם של "ערב טוב", תועדו גרינר ובעלה רודפים אחרי רוית שבידיה מחשב נייד. אסף גולן שמע מגרינר הדומעת את גרסתה.

"אני מאוד מאוכזבת מעצמי, בדרך כלל אני לא נותנת לאנשים לדרוך עלי ולנצל אותי, הם הצליחו", משתפת גרינר בדמעות. החיבור של ליהיא למותג לא טעון הוכחה, היא שם בכל הפרסומים, אבל לטענתה - הייתה הרבה יותר מזה. "אני המצאתי את המותג 'באני טאמי', השם זה אני. פיתחתי קולקציה שלמה על הגוף שלי והדרכתי את המייצרים בסין", סיפרה.

לפי כתב התביעה, רוית שור כהן יצרה קשר עם ליהיא באינסטגרם, מה שהוביל לחתימת חוזה לפיו כוכבת הריאליטי והרשת תפרסם את המותג. לטענת גרינר המעורבות שלה במותג הייתה אמורה להקנות לה מעמד של שותפה מייסדת, וזה מה שהיא יוצאת להוכיח בבית המשפט.

"כל המדינה עדה לזה שמעבר לפרזנטורית גם שיווקתי ופרסמתי", היא הסבירה, "עשיתי הכל, הבאתי משפיעניות, דוגמניות, סגרתי ימי צילום וצלמים. עד היום היא לא מספרת לאנשים שאני לא נמצאת בעסק. מי שמזמין חבילה מקבל גלויה עם הגוף וחלק מהפנים שלי".

ממסמכי התביעה הכנסות החברה הכפילו את עצמן משנה לשנה, אך ליהיא טוענת שבשש השנים שכרה עמד על שמונים אלף שקלים ואף שוכנעה לא לגבות שליש מהרווחים, כפי שהובטח לה בתחילת הדרך, כדי שהכסף יושקע בפיתוח העסק - עד שאמרה די.

מה קרה עסקית שפתאום הדברים עלו על שרטון?
"היינו בדרך לפתוח חברה בע"מ, אז אמרתי לה (רוית) שאני חייבת לקבל את מה שמגיע לי מהאחוזים שלי, והיא אמרה: 'לא חוזרים אחורה רק קדימה'. אז אמרתי שאני לא אתן את כל כולי יותר, הכל התפוצץ".

ביקשנו מליהיא את גרסתה לסרטון שהופץ ממצלמות האבטחה:
"היא (רוית) ניתקה אותי מהכל ואמרה לי לא להיכנס למשרד, אני חתומה על המשרד. שינתה את המפתחות במנעול, כל הציוד שלי שם, אני עיצבתי את המשרד הזה ושינתה סיסמאות באינסטגרם. היא רצה למשרד של יוסי (בעלה של ליהיא) וחטפה את המחשב"

הסרטון אגב, הפך לרגע פרסומי גם בחשבון האינסטגרם של המותג שהשליטה בו כרגע בידיה של רוית שור כהן.

תגובתה של רוית שור כהן:
"מדובר בכפיות טובה של ממש ממי שקיבלה שכר בגין שירותים של פרזנטורית. מצער שבשל מצוקה כלכלית אליה נקלעה, מנסה גרינר להתעשר שלא כדין על חשבוני בדרישות כספים הזויות שהיא אינה זכאית להם. במקום לחפש לעצמה מקור פרנסה חדש היא מחפשת לעשות לעצמה יחסי ציבור וכותרות. נגד גרינר הוגשה תלונה במשטרה בגין זיוף, מרמה, התחזות, פריצה לחשבון בנק האישי שלי והעתקת נתונים באופן בלתי נתפס ועוד מעשים חמודים שביצעה נגדי ונגד העסק בבעלותי. גרינר מעולם לא הייתה שותפה בעסק שהקמתי ומצוי בבעלותי המלאה ממועד ההקמה".