בסיומו של ספיישל הדיוות של "רוקדים עם כוכבים", אלי אילדיס ובת זוגתו לרחבת הריקודים אלונה דיסקין הודחו מהתחרות אחרי ריקוד רומבה, שלא הספיק למעבר לשלב הבא. מגיש הטלוויזיה, לא הסתיר את הפציעה ברצועה עימה הוא מתמודד, וכבר בתחילת הריקוד היא השפיעה על צעדיו. בראיון זוגי ל"ערב טוב עם גיא פינס", הפרטנרים שהראו יכולות של ספורטאים אמיתיים סיכמו את החוויה, וסיפרו שהם כבר מביטים קדימה אל שלב גלגל ההצלה - דרכו ינסו לשוב לתחרות כדי לעשות תיקון.

"שנינו בכינו אבל מהתרגשות מאוד גדולה. זה היה חודש וחצי של חזרות ואימונים אינטנסיביים ונוצר הווי בין החברים - אז זה היה מאוד מרגש", אמר אילדיס תוך שהוא ניגב את הדמעות מפניו והפרטנרית שלו לא הצליחה להסתיר את תחושת הפספוס. "אני ספורטאית תחרותית אין מה לעשות. אתה מוציא ריקוד שעבדת עליו כל כך קשה והכל מתפקשש לך אתה אומר לעצמך: 'אם היינו עושים את הריקוד כמו שהוא היה צריך להיות היינו נשארים וזה הקושי האמיתי'".

בהמשך, אלונה התייחסה לפציעה שליוותה את בן זוגה לאורך התחרות והסבירה כיצד הצליחה להתמודד עימה בזמן אמת. "היה לי ברור שנודח כשהריקוד הזה קרה וזה קשה", שיתפה סער והוסיפה. "לא הבנתי שהוא הרגיש משהו בזמן הריקוד אבל ראיתי אותו יוצא מפוקוס וזה פאניקה בשבילי. אני רוקדת ואומרת: 'אלוהים ישמור איך אני מצילה את הריקוד הזה כדי שלא יראו את כל הפאשלות בדרך'".

גם אלי מצידו, שלאורך הדרך הראה אופי של לוחם אמיתי, לא ראה בפציעה שלו כתירוץ לסיום דרכו בתחרות, וחשף שבחר להמשיך להתחרות על אף שהמליצו לו אחרת. "אני לא מחפש תירוצים, את הריקוד הקודם עשינו תחת אותה פציעה וגם מי שמלווה אותנו בתוכנית אמרו לי תפרוש".

בסיום כשסף ההתרגשות ירד, אילדיס כבר סימן את המטרה הבאה שלו אליה הוא מתכוון להגיע במוכנות שיא. "יש תוכנית עוד שלושה שבועות וזה בדיוק הזמן שאני צריך בשביל להשתקם. אני הולך לנוח כמה ימים ואנחנו הולכים לעבוד על הריקוד הבא".