אם פתחתם בטלוויזיה ביום שישי ולרגע לא נתקלתם בסברי מרנן – אל תדאגו, זו לא טעות. את המשבצת שלה תפסה הקומדיה החדשה "הנחלה" (שישי, אחרי אולפן שישי בקשת 12) ונותנת הצצה למשפחה המושבניקית הכי משוגעת על המסך. כשפוגשים מאחורי הקלעים את שני כהן, נלי תגר ושלמה בראבא, מגלים שהדינמיקה ביניהם אפילו עוד יותר מצחיקה. "אין פה גלאם בשיט", חשפה שני, "יש פה מיטה מתקפלת תוצרת ערב הסעודית וספה אחת, ואנחנו ברוטציה ישנים עליהן לפעמים בצהריים". בראבא הוסיף: "אנחנו ישנים באותה מיטה כבר שישה שבועות".

בקומדיה החדשה, בראבא הוא מושבניק עם מטעי אבוקדו שנכנס לחובות. שני היא הבת המובטלת תמידית שלו, נלי חוזרת למושב מתל אביב יחד עם הבעל העירוני שלה - אותו משחק ארז שלם, שגם כתב את הסדרה. משה אשכנזי הוא הבן הממשיך - וכולם מנסים למצוא פתרונות איך לשרוד מחקלאות, כשברקע מזכיר המושב שמתנכל להם, מנשה נוי. 

 
מתוך "הנחלה" (צילום: אוהד רומנו)
משפחת פיילוט, המשפחה הכי מצחיקה בטלוויזיה. "הנחלה" | צילום: אוהד רומנו

"אתה שם לב עם מי אני מבלה את השבועות האחרונים?", שאל בראבא, "לכן אני בהתקף הורמונלי. הייתי קירח עד לפני דקה. אבל הבנות האלה, אי אפשר לתאר. צומחות לי שיני חלב. אתה לא יודע מה קורה לי בסדרה הזאת". ואיך למרות פערי הגילאים, הם מוצאים נושאים משותפים? בחיים האמיתיים, שלושתם הורים לילדים קטנים, כשבתו הקטנה של בראבא רק בת חמש. "זה מאוד מחבר. אנחנו באותו גיל שלושתנו", צחקה שני.