את אביבית בר זוהר הכרנו בתוכנית "האח הגדול" כשהציגה את עצמה כאישה שכסף זה עניין חשוב בחיים שלה. "כל אישה צריכה את הגב הכלכלי הזה ואת הגבר שידאג לה", אמרה אביבית לפני שנכנסה לתוכנית לפני כעשר שנים. מאז, אביבית העלתה לא מעט סטוריז בעמוד האינסטגרם שלה בה הדריכה נשים איך להשיג בעל עשיר, אבל מצד שני נמאס לה שחושבים שהיא לא מפרנסת את עצמה.

בצילומים למוצר חדש של חברת הקוסמטיקה פלומר, שנקרא "גולדיגר", אליו נבחרה כפרזנטורית, אביבית מעידה על עצמה שהיא כבר לא האישה הקטנה, אלא באשת עסקים. "אני עובדת, אני קרייריסטית, אני מפתחת אפליקציות, אני אשת עסקים לכל דבר", אמרה אביבית, "אולי החיים שלי נראים קצת גלאם וזוהרים, כי אני בבתי מלון, עם רכבי יוקרה ומסתובבת עם מותגים. אין לי אף גבר שמממן שום דבר, יש לי מחזרים".

אביבית עדיין מחפשת אחר האחד שלה והיא מאמינה שגברים אמיתיים צריכים לחזר. "מחזר זה גבר שמישהי מוצאת חן בעיניו והוא שולח לה פרחים, יכול לשלוח לה מתנות כי הוא רוצה להכיר אותה", הסבירה.

לפני כשנה נפטר אביה של אביבית והיא קיוותה שהיא תמצא את האחד המיועד לה מהר יותר, כדי שהוא יכיר אותו. "אתה יודע מה היה החלום שלי? שאני אתחתן ואבא שלי יזכה לראות אותי בחופה והוא לא זכה", סיפרה אביבית, "רציתי להתחתן כל כך מהר כדי שהוא יהיה שם".

אבל היא לא מתייאשת ויש בה המון אמונה. "חיכיתי 38 שנה לנסיך, אני לא יכולה להתפשר עכשיו. אני עדיין מאמינה באגדות. אני יודעת שהוא צריך להגיע כל רגע, אני מרגישה אותו", אמרה אביבית. אז עד שהיא תמצא את האביר על הסוס על הלבן, היא תמשיך לגדל את הכלב הקטנטן שלה שנקרא דולר.