ביום שישי האחרון אירח הראל סקעת את רן דנקר על הבמה בהופעה שלו בתיאטרון הצפון, שם גם אישר סקעת את השמועות החמות שהסתובבו בישראל בשנת 2006: רומן סודי בין רן דנקר לאפרת בוימולד. דנקר היה האקס של נינט, אותו עזבה לטובת יהודה לוי, שהיה בן הזוג של בוימולד באותה התקופה.

לפני 13 שנים הייתה טייב כוכבת גדולה, הזוכה הטרייה של כוכב נולד והדמות הראשית בטלנובלה 'השיר שלנו'. דנקר שיחק שם את בן הזוג שלה, והם הפכו לזוג גם במציאות. אבל אז טייב הכירה את יהודה לוי באחד ממופעי חנוכה, עזבה את דנקר והיא ולוי הפכו לזוג. באותו הזמן לוי עזב את חברתו דאז, אפרת בוימולד, לטובת טייב, שגם היא שיחקה בשיר שלנו (נועה שחר, זוכרים?). 

אז החלו שמועות בביצה ששני בני הזוג שנותרו מאחור, החלו לנהל רומן בעצמם. בסוף השבוע האחרון, השמועות האלה קיבלו אישור, בזכות פליטת הפה של סקעת, שהתחילה בכלל בהעלאת זיכרונות משותפת של השניים. "אתה זוכר שבעצם פעם ראשונה ששיר שלך היה מקום ראשון במצעד של גלגלצ, היינו ביחד במלון באילת?", סיפר דנקר מול הקהל. "אני יכול להגיד מה היה שם", הוסיף סקעת. "היית עם אפרת בוימולד".

סרטון של הארבעה מהחדר באילת – סקעת, דנקר, בוימולד ורועי בר נתן, שקפצו משמחה כאשר השמיעו את השיר של סקעת ברדיו, מסייע לאישור דבריו של סקעת. 

המרובע הרומנטי של רן דנקר
מה שקורה באילת נשאר באילת? דנקר, סקעת, בוימולד ובר נתן | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

אבל היום כולם במקום אחר: בוימולד נשואה ואמא לשניים, דנקר יצא מהארון וחי שנים עם בן זוגו, יהודה לוי נשוי לשלומית מלכה, ונינט טייב התחתנה עם יוסי מזרחי ולהם בת משותפת - אמיליה. ובכל זאת, השמועות מקבלות זווית שונה לגמרי, ותודה לך הראל סקעת.