נושא זכויות היוצרים לעיתים מעורר הדים, ואנחנו שומעים על לא מעט תביעות של זמרים מכל רחבי העולם שטוענים שגנבו להם שירים. אפילו לנטע ברזילי זה קרה, כאשר תאגיד המוזיקה הבינלאומי יוניברסל שלח ליוצרים הישראלים מכתב התרעה לפני תביעה. אך, למרבה המזל הצדדים הגיעו להסכמה מחוץ לכותלי בית המשפט.

כעת, המקרה הפוך והתובעת היא לא אחרת מאושיית הרשת ואשת העסקים הישראלית אלין כהן, שדורשת יחד עם היוצרים השותפים שלה: ניב כהן, מיטל כהן ונוי אייזן, פיצויי ענק מהזמרת הבינלאומית סיה ומההרכב האלקטרוני המצליח מייג'ור לייזר בניצוחו של המפיק דיפולו.

אלין ושאר היוצרים הממונים על השיר "או לה לה", שכמעט וייצג אותנו השנה באירוויזיון עם עדן אלנה, טוענים כי קיים דמיון משמעותי בין יצירתם לשיר של סיה וההרכב המצליח מייג'ור לייזר - "Titans" שצבר כמעט תשע מיליון צפיות ביוטיוב ועוד עשרות מיליונים בסטרימינג, ואם זה לא מספיק - הוא גם חלק מפסקול הסרט "גודזילה נגד קונג" שנצפה בבתי הקולנוע על ידי מיליונים.

עם זאת, ייתכן ובהמשך היוצרות יתהפכו לאור העובדה שקיים סרטון בו דיפלו השמיע חלק מהשיר המדובר - תשעה חודשים לפני שהשיר של עדן אלנה עלה לרשתות.

 נכון לרגע זה אלין כהן והיוצרים השותפים שלה דורשים להפסיק את השימושים השונים בלהיט, להוסיף את שמם ליוצרים על מנת שיתחילו לקבל תמלוגים ופיצוי בסך 750 אלף ש"ח.