שנת 2020 הסתמנה כשנה המושלמת בחייה של נסרין קדרי בת ה-34: היא מילאה את היכל מנורה מבטחים, היו קמפיינים על האש, המוני הופעות, אירועי חברה ושאר שמחות, כאשר תג המחיר להופעה בחתונה הוא 55,000 שקלים. מקורבים לחברת ההפקות מדווחים על הכנסות שבין חמישה לשבעה מיליון שקלים בשנה שמבטאים רווח של בין שלושה לארבעה מיליון שקלים.

אבל מאחורי הקלעים, העניינים החלו לחרוק. בשיחות עם גורמים בתעשיית המוזיקה, שאין להם כל אינטרס לכאורה, הם מספרים על מוטיבציה שצנחה, איחורים קבועים וחוסר מיקוד ביצירה. יותר מכותב אחד אמר: "אני לא מוכן יותר לעבוד עם נסרין בתנאים האלה". 

בשעת לילה מאוחרת: התקרית של נסרין קדרי (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת12)
חוסר סבלנות והתפרצויות זעם בימי צילום. נסרין קדרי | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת12

פעמיים דווח לאחרונה בתקשורת על משטרה שהוזעקה להפריד במריבות קולניות עם החבר שלה, אושר בן דוד, נגן דרבוקה מהלהקה הקבועה שלה שלפי מקורבים, החל לשמש כדמות דומיננטית בניהול הקריירה שלה. באירוע האחרון לפני כשבועיים דווח שנסרין תקפה וקיללה את השוטרים, ומקורביה טענו שזה קרה בהשפעת אלכוהול.

אבל נושא השתייה לא עלה רק פעם אחת, אלא חזר שוב ושוב בשיחות עם מקורביה: אלכוהול לפני כל הופעה או צילומים, בעיות התנהגות, חוסר סבלנות וגם התפרצויות זעם בימי צילום. הם סיפרו כי העבודה הפכה קשה לניהול, נסרין השתמטה מהתחייבויות שקשורות בקריירה שלה, ולפחות במקרה אחד סיפרו לנו איך נהגו להחביא אלכוהול בכוסות השתייה בתוכניות הטלוויזיה בהן השתתפה. 

בקטע ששודר בשידור חי מביתו של אייל גולן, עוד בסגר הראשון, נסרין נראתה שתויה ומבולבלת. לפי מקורבים, היא נראתה לא ממוקדת, בלשון עדינה. אותו אירוע כאמור שודר בשידור חי, אך קטעים מסוימים ממנו בהן נראית נסרין לא מפוקסת - נערכו החוצה. 

אירוע אחר שהקפיץ את מפיקיה קרה בראש השנה, כאשר רדיו דרום בחר בה לזמרת השנה שלו, ובמגבלות הקורונה נערך טקס במשרדי "ליאם הפקות". אנשי הרדיו הגיעו, גם אייל גולן הגיע לכבד את המעמד, אבל כלת השמחה נסרין דווקא לא התייצבה, מה שעורר את כעסם של נציגי התחנה. 

הסכסוך בין אייל גולן לבני פרץ מתגבר (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
שנת 2020 לגמרי הייתה אמורה להיות השנה שלה. נסרין | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12

רק בשבוע שעבר היא הודיעה סופית על פרידתה מליאם הפקות, והיא כעת מנהלת את עצמה. מקורביה ומכריה מודאגים, יותר מאחד דיברו איתנו על קריאת אזהרה שהיא צריכה לקבל כדי לא ליפול במדרון החלקלק.

תגובת נסרין קדרי: "אני מודעת לעניין הרב בחיי. הכתבה הזו כמו רבות לאחרונה נותנת במה לאנשים שבוחרים להכפיש את שמי ולחבל בקריירה שלי. ישנם מספר אנשים, ביניהם מנהלי עבר שחושבים שעל ידי שקרים והמצאות הם יהרסו את כל מה שבניתי בשנים האחרונות, וכל זה כי נפגע להם האגו. כל עולמי זה המוסיקה, הבמה והקהל שלי, להגיד שאני לא מעוניינת בקריירה זאת סתירה לכל העשייה שלי. אכן עברתי פרידה מקצועית מאוד מורכבת מאדם שמאוד יקר לליבי ויבוא היום שאדבר גם על זה. חשוב לי לשתף שהכל בסדר, אני ממשיכה בדרכי עם הפנים קדימה ועם אהבת הקהל שלי ושבהזדמנות זאת אני רוצה להודות להם על התמיכה והחיזוקים בתקופה המורכבת הזאת. מחכה לחזור להופעות ולתת את כולי על הבמה ולא להתעסק ברכילות זולה".