נטע אלחמיסטר תפתח את עונת החתונות שמתחילה בקרוב, ובעוד כחודש היא תצעד לחופה עם בן זוגה, הכדורגלן רמי גרשון. מלכת הביקיני שפרצה לחיינו דרך האינסטגרם, מתכננת את האירוע הגדול מאז הצעת הנישואין המפתיעה על החוף במלדיביים. לאחרונה היא מחפשת את השמלה המושלמת שתפיל לכולנו את הלסת, אבל עדיין צריכה להתרגל לסגנון החדש. "אני קצת מרגישה בתחפושת. זה מרגיש לי לא אני", מספרת אלחמיסטר בראיון ל"ערב טוב עם גיא פינס" במהלך המדידות, "אני אקח לתשומת ליבי את המחשוף כי חשוב לי בחופה לשמור על זה יותר סגור".

נטע אלחמיסטר (צילום: קולין פירסון)
נטע אלחמיסטר | צילום: קולין פירסון

למרות ששגרת החיים שלה לא רגילה ומלאה בהפתעות, כמו כל כלה גם היא מתרגשת מהערב שישנה את חייה. "בא לי שיהיה יום מיוחד ושאני אזכור אותו, אבל עדיין לנסות לשמור על זה כמה שיותר משפחתי ועוטף. החברים הטובים שלי יגרמו לי ליהנות מהיום הזה כמו שצריך". כוכבת האינסטגרם לא באמת יכולה להרשות לעצמה חתונה מצומצמת, וההזמנה לאירוע נשלחה להרבה אנשים. "זו תהיה חתונה מאוד גדולה. אנחנו מנסים לצמצם אבל זה עומד על סדר גודל של 900 אורחים. הבנתי עד כמה חתונה זה עסק וכמה משקיעים באירוע. היום מי שרוצה חתונה כמו שצריך משקיע, ואני השקעתי הרבה".

נטע אלחמיסטר (צילום: instagram.com/neta_alchimister)
נטע אלחמיסטר | צילום: instagram.com/neta_alchimister

מי שירקיד את האורחים בחתונת השנה יהיה עומר אדם. "עומר הוא חבר שלי לפני הכל. מהרגע שסגרתי את התאריך דיברתי איתו והוא שריין". הדוגמנית שרגילה להופיע מול המצלמות חוששת דווקא מתשומת הלב שתקבל ברגע הגדול: "ילחיץ אותי הרגע הזה שפתאום אראה רק טלפונים ואת כל המבטים, אבל בהליכה אני מאמינה שזה יזרום"._OBJ

"ערב טוב עם גיא פינס": א'-ה' ב-18:50, קשת, ערוץ 12