מהרגע שעדן פינס עלתה על הרחבה של "רוקדים עם כוכבים", התאהבנו. פעם אחר פעם, היא שרפה את הבמה בגרוביות ההיסטרית שכה מאפיינת אותה. עם זאת, אמש (רביעי) זה לא הספיק והיא סיימה את דרכה בתחרות. "לא ציפינו ללכת בשלב הזה – היה לנו עוד הרבה להציע ולתת", אמרה הדוגמנית רגע אחרי ההדחה המפתיעה בשיחה פתוחה עם גיא פינס, "אבל כנראה שזה המסלול שלנו – וברוך השם הגענו עד לפה. בראש שלי אני חושבת מתי יש לנו חזרות מחר, זה עוד לא נגמר לי".

פינס שהתמסרה לחזרות באופן אבסולוטי, סיפרה כי עצרה את חייה בתקופה האינטנסיבית הזו. "שכחתי מהעבודה שלי לגמרי, אנחנו כל היום בחזרות מצאת החמה ועד צאת הנשמה, אבל נהנו מזה", סיפרה הדוגמנית והוסיפה כי גם בן זוגה לריקודים אוראל כלאף הקריב את הלו"ז שלו לטובת התחרות, "אוראל הוא מתחרה מטורף, אחד הרקדנים הכי מטורפים שיש לנו בעולם ובארץ. הוא עזב את הריקודים והתחרויות שלו".

בואי נדבר על זה שנייה – התאמת את הציפורניים שלך לכל לוק?
"כן, כשסיימתי את החזרות ב-12 וחצי בלילה נסעתי לבונה שלי ליאת והיא קיבלה אותי, אז שאפו ענק לה, אני צריכה להגיד לה תודה".

זה לא מגביל אותך בריקוד עצמו?
"לא האמת שזה לא מפריע", אמרה פינס ופנתה לאוראל: "חוץ מפעם אחד שכמעט שברת לי אותה ועוד פעם שכמעט הוצאתי לך עין, אבל אנחנו פה".

ומה את הולכת לעשות עכשיו עם כל הזמן הפנוי שנותר לך?
"התקלת אותי. אין לי מושג בכלל מה אני הולכת לעשות, נראה לי שאטוס".

את הביצוע האחרון, עדן ואוראל ביצעו לצלילי השיר "Kill Bill", מתוך היצירה הידועה של הבמאי המצליח קוונטין טרנטינו, שכידוע כעת מתגורר בישראל יחד עם בת זוגו דניאלה פיק ובנם. לכן, קיים סיכוי לא קטן שהוא צפה בשניים חורכים את הרחבה לצלילי השיר המדובר. "אם הוא ראה את זה אני עשיתי את שלי", אמרה פינס והוסיפה בהומור: "כי לי עלה, אני לא מעוניינת לראות את הסרט הזה יותר".

ראיתי תמונות שלך בתור ילדה רוקדת. מה את אומרת לאותה ילדה קטנה שרצתה לרקוד ולשחק אותה בעולם הגדול?
"עשית את זה, תרתי משמע".

את ממליצה ללכת ל"רוקדים עם כוכבים"?
"חד משמעית, זאת חוויה בלתי נשכחת. כמו כן, זאת הזדמנות טובה להגיד תודה על הבמה והחוויה המטורפת הזאת. הכרתי את החבר הכי טוב שלי בעולם, איך לא נתראה כל יום?"