זמן רב ניסתה מאי קשת לשמור על הייחוס המשפחתי בסוד, כדי להוכיח לעצמה ולעולם שהיא יכולה גם בלי תווית "הבת של" השחקנים יונה אליאן וששי קשת. למיונים ללהקה צבאית היא הגיעה עם שם המשפחה הקודם של אביה, וגם בבית הספר למשחק "ניסן נתיב" היא הקפידה שיקראו לה רק בשם הפרטי. בגיל 26, אחרי שהצליחה להתברג בבימת התיאטרון, היא הרשתה לעצמה להיכנס באותו הפריים יחד עם אמה.

"אני תמיד עושה עם עצמי ניסוי כמה זמן אשמור על הסוד הזה. זה לא סוד רע, ההורים שלי נפלאים", סיפרה מאי קשת בצילומים לקמפיין משותף עם אמה, והמשיכה: "אני לא רוצה שיגידו, שלא ידעו. מי שמכיר אותי יודע כמה אני היסטרית בנושא".

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

בעיצומה של סערת ה"מי-טו" שסחפה את העולם, יונה אליאן חשפה סיפורים על הטרדות מיניות שעברה בימיה כשחקנית צעירה. גם לבתה יש מטען בנושא, שאותו היא מעדיפה לשמור למקורבים בלבד. "לקח לי המון זמן לשתף, וזה גבה מחיר. זה תמיד משאיר עוד סימנים ככל שאתה מחכה יותר", חשפה מאי קשת. כשיונה אליאן גילתה את הסוד של בתה, היא התנחמה בכך שפנתה אליה: "כשהבנתי בפעם הראשונה שקרה למאי גם משהו כזה כמו שקרה לי כשהייתי צעירה, זה הרס אותי. זה הרס אותי למרות שלמאי היה יתרון, היא לפחות יכלה לדבר איתי. אני, עם מי יכולתי לדבר?".

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון עד חמישי ב-18:55 בקשת, ערוץ 12