כבר שנה וחצי שאיתי לוי (31) והדר חיון (19) מנהלים זוגיות צמודה ופוטוגנית, אבל אמש הוא הצליח להפתיע אותה בענק מול 300 חברים: "עברנו הרבה דברים ביחד וגיליתי שאת אהבת חיי. אני אוהב אותך בלי סוף ורוצה לבלות איתך את שארית חיי. התנשאי לי?". לחיון ההמומה לקחו כמה שניות עד שהצליחה להתעשת ולענות "ברור שכן".

הזמר, שמתפלל בבית הכנסת ישורון בנס ציונה, מימן הכנסת ספר תורה בסך 150,000 שקלים, שלוותה במסיבה גדולה וסעודה חגיגית. במהלך החגיגה, לוי עלה לבמה וקרא לחברתו, ושם, מול כולם, שאל אותה האם היא מוכנה להיות אשתו. חיון הופתעה מאוד ולא ציפתה להצעה. "אמרתי לו – 'אין מצב שזה אמיתי'", סיפרה המאורסת הטרייה שניות ספורות אחרי ההצעה, עדיין בתוך כל ההתרגשות. "אני עוד בצבא, חשבתי שזה יקרה רק כשאני אשתחרר". 

הצעת הנישואין המפתיעה של איתי לוי- אקסטרה 1
הדר חיון ההמומה ברגע ההצעה | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

אולם, במהלך קמפיין משותף שעשו לוי וחיון לפני פחות מחודש, נשאל לוי על תורו להתחתן וזה ענה: "זה יהיה במקום שקט, מקום שאף אחד לא יידע עליו. לא אני אדע שהצעתי והיא לא תדע שהצעתי לה". מעין עקיצה למנהלו אייל גולן, שבדיוק הציע נישואין לחברתו דניאל גרינברג במהלך חופשה ביוון. "אני זוכר שאמרתי שאף אחד לא ידע וישמע על זה, אבל לא מצאתי מקום וזמן יותר אמיתיים ונקיים", הודה כעת הזמר הצעיר.

אייל עשה לכם חשק?
"אייל תמיד עושה חשק לדברים".

מי יתחתן קודם?
"נראה לי שהוא. כבודו". 

הצעת הנישואין המפתיעה של איתי לוי
"רוצה לבלות איתך את שארית חיי". איתי לוי מציע נישואין להדר חיון | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

גולן, המנהל והמנטור של לוי, גם נכח באירוע המרגש וחגג יחד עם הזוג. "אנחנו נראה מי יתחתן ראשון", צחק גולן. "אני מאחל לכם את הזוגיות הכי טובה שיכולה להיות, אהבה גדולה וילדים". גם הפרויקט של רביבו שימח את המאורסים הטריים ואת הנוכחים במקום.

האישור לחתונה הגיע מאמו של לוי, במהלך הכנסת ספר התורה. "אמא שלי שמה את הרימון ואמרה 'הלוואי שהבן שלי יתחתן'", סיפר לוי בהתרגשות. "זה משהו שהיא לא אמרה לי אף פעם. היא תמיד רצתה אותי לידה, ופחדה שאעזוב אותה ולא אשמור עליה. תמיד אמרתי להדר – 'ביום שאמא שלי תשחרר אותי, אני אתחתן'".

לוי הודה שהוא כבר כל החיים בשל לילדים ומשפחה, אבל האם ארוסתו הצעירה מוכנה? "תמיד רציתי להיות אמא צעירה ולהקים משפחה", הודתה חיון. "אפילו אמרתי לו את זה ביום הראשון שנפגשנו".