שלשום (שני) "ארץ נהדרת" סגרה את עונתה ה-18, עם טקס השבעה אלטרנטיבי משלה. מי שזכה לשדרוג מעמדו בתוכנית האחרונה הוא ערן זרחוביץ', שמחקה את ראש הממשלה החדש – נפתלי בנט כבר שבע שנים.

"כשפגשתי את מריאנו ביום הצילום גיששתי לדעת אם הכל בסדר, ונתנו לחיצת יד יותר טובה משל ביבי ובנט", סיפר זרחוביץ' על הפגישה עם מריאנו שעדיין מחקה את ביבי, אבל מתרגל לתפקיד החדש כיו"ר האופוזיציה אחרי 12 שנות שלטון. "עשינו חפיפה של 35 דקות - חמש דקות יותר משביבי נתן לבנט".

לפני כשנתיים, כשבנט ומפלגתו לא עברו את אחוז החסימה, היה נראה שהחיקוי המוצלח ייכנס לארכיון החיקויים של פוליטיקאים שסיימו את הקריירה שלהם. "אמא שלי נורא דאגה, היא התקשרה אלי יומיים אחרי ואמרה 'ישאירו אותך בתוכנית? בנט לא עבר את אחוז החסימה'", סיפר זרחוביץ' על הימים בהם נראה שבנט בדרך לסיים את הקריירה הפוליטית. "זה מדהים מה שקרה לדמות הזו ולבן אדם".

בתחילת הדרך, מה הדבר שלקחת מבנט לטובת הדמות?
"כשפרידמן עזב, מולי אמר לי 'טוב, אתה הקירח הפנוי'. בדיוק נולד לי הבן הבכור ואני זוכר שצילמתי את עצמי בשכיבה מחקה את בנט ושלחתי את הקטע למולי (מולי שגב, עורך התוכנית) זה היה לא כל כך מוצלח, אבל השתפשפנו עם הזמן. מבחינתי, הדבר שהתחיל את הדמות זה ה'די כבר'. הוא אמר את זה לפני כמה שנים ב'פגוש את העיתונות'. היה שם משהו מאוד ילדותי – אתה לא רגיל לראות את זה אצל פוליטיקאים".

ומאיפה נולד ה"הפוכה" שהפך לכל כך מזוהה עם הדמות מאז קמפיין הבחירות האחרון?? "בראיונות האחרונים לפני הבחירות האחרונות, כל דבר ששאלו את בנט באולפנים הוא היה עונה 'הפוך' אז פשוט העלתי בווליום וזה יצא הפוכה. מוזר לי שהוא אומר עדיין הפוך רגיל".