בחודש שעבר נחשפו פרטים על מסיבת הרווקים המתוכננת של אייל גולן, אז סיפרנו לכם שהוא מתכנן לטוס עם מספר חברים קרובים למשחק הכדורגל הגדול בעולם - הקלאסיקו. אז נכון, למרות שהכל היה מתוכנן וסגור החיים לפעמים מפתיעים וברגע האחרון כל התוכניות השתנו, בתקווה שמחלת הקורונה לא תשבש אותן. 

אז היעד הנבחר למסיבת הרווקים החדשה של הזמר הוא סוצ'י שברוסיה וכל החבורה תטוס לשם ביום שישי, מחר, לסוף שבוע מפנק על גדות הים השחור. אל אייל יצטרפו רק החברים הקרובים: כדורגלן העבר דוד רביבו, מאמן הכדורסל ניסן יחזקאל והחבר הטוב שהוא כמעט כפיל של אייל, כפיר אגסי. 

הקבוצה תשהה באחד המלונות החביבים על הישראלים בעיירת הנופש הרוסית, שהוא מפואר אבל לא יקר מדי. תמורת 1,000 שקלים ללילה הם יקבלו סוויטה עם כל הפינוקים של מלון גדול, כולל חמאם, ספא והקזינו הכי גדול ברוסיה. "הם הולכים לפנק אותנו. איזה גשר בגובה 450 מטר וסקי, בריכות קרח ועוד כל מיני דברים שמכינים לנו שם", סיפר גולן. 

עוד פעילויות שמחכות לחבורה הם סקי, נסיעה במזחלות שלג עם כלבי האסקי וביקור במועדון פורמולה 1 מקומי, כולל סיבוב על מכוניות מירוץ. למרות שלוח הזמנים תוכנן לפרטי פרטים, כל הערבים נשארו פנויים לשמחת בעלי המועדונים באזור. ומה לגבי שופינג? לאייל לא יהיה תירוץ מוצלח לא להביא לדניאל מתנות, כי יום שלם הושאר חופשי לטובת קניון המותגים הסמוך למלון. רק לדבר אחד לא נשאר זמן וזה להצביע בבחירות. גולן צפוי לנחות בחזרה בישראל רק ביום הבחירות עצמו בלילה ולכן לא יספיק להגיע לקלפיות. 

החופה של אייל גולן ודניאל גרינברג תיערך ב-12 במרץ בנוכחות מצומצמת של חברים ובני משפחה. אבל לא לדאוג, מיד אחריה תתקיים מסיבה אל תוך הלילה בנוכחות 1,500 מוזמנים. שיהיה במזל.