חצי שנה עברה מאז התפרסמה הידיעה כי השחקנית דנה פרידר ואיש העסקים דין שטרן מפרקים את החבילה. השניים תחזקו זוגיות פוטוגנית במשך שנתיים, התחתנו תחת חופה רומנטית שהוקמה על שפת הים ושרדו שנתיים נוספות עד שהבינו שזה לא זה. 

"בואי נתלוש את הפלסטר ונפתח את זה, כי זה לא פילפילון זה פיל", אמרה פרידר ללירון שמם, שהגיעה לבקר אותה בחזרות למופע "החיים הם קברט". "נפרדנו כי זה לא הסתייע. לפעמים מערכות יחסים נגמרות. זה קורה להמון זוגות לצערי ואני לא מרגישה שאני מיוחדת במובן הזה. גם אני נפלתי על הסטטיסטיקה, ומה לעשות שלא הצלחתי לפצח את הדבר הזה שנקרא זוגיות". 

למעשה, הזוגיות הכי יציבה של פרידר היא עם עולם התיאטרון. על הבמה, היא מופיעה לצד השחקן גל פופולר, ששיחק לצידה גם במחזמר "שיגעון המוזיקה". מיד אחרי שפורסם כי הזוג מתגרש, האנרגיה המוצלחת ביניהם הובילה לחרושת שמועות, אבל היא דואגת להבהיר שאין קשר בין הדברים. "אני לא התחתנתי כדי להתגרש", אמרה והודתה שהתחושה היא תחושת כישלון. 

בזמן שפרידר עולה על הבמה בכל ערב ומשתלבת בשגרה, האקס נהנה מחזרה מסוימת לאנונימיות ולפי דיווחים מסוימים כבר מתחזק מערכת יחסים חדשה. "את מצליחה לאסוף את עצמך ככה, אין לך ברירה. זה כמו פייק איט טיל יו מייק איט. את חייבת לצאת רגע מעצמך ואז זה מציל אותך. פרידה זה חרא, אין ספק, אבל הזמן עובר".