אחרי 16 שעות טיסה ארוכות חזרה לארץ, נחתו בנמל התעופה בן גוריון חברי נבחרת "גולסטאר", אחרי חודש שלם בהם בילו בברזיל בצילומי העונה החדשה. בעוד שכל חברי הנבחרת עברו דרך אולם קבלת הפנים, בלט בהיעדרו אייל גולן, שבחר שלא לעבור עם כל החברים ויצא מהשדה דרך טרקלין מצדה. 

כזכור, במהלך רוב צילומי הסדרה ליוותה את גולן עננת התחקיר של צמד העיתונאים גיא מרוז ואולי וילנאי פדרבוש, שהקים לתחייה את פרשת "משחקי חברה". לאחרונה טענו צמד התחקירנים שאחרי השידור הגיעו אליהן עוד ועוד תלונות דומות, וכי הם שוקלים לצלם תחקיר המשך, אז אולי הסיבה להתחמקות של הזמר נעוצה בזה. 

"הוא עבר רגעים מאוד קשים", סיפר איציק זוהר, חברו הקרוב של גולן שגם השתתף בצילומי הסדרה, "למי שחושב שהוא לקח את זה בצורה קלילה ומחויכת אז טועה ומטעה. בתור חבר אתה לא יכול שלא לכאוב את הכאב שלו, ובטח כשאתה נמצא לידו חודש ימים, יום יו. זה היה קשה לראות אותו סופג כי חושבים שהם עובר דרכו. לפני שהוא אייל גולן הוא אדם והוא חבר, וזה מאוד קשה בטח כשיש ילדים שמעורבים בסיפור".

ההפתעה של דניאל גרינברג לאייל גולן (צילום: מתוך ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12)
מה חיכה לזמר כשחזר מצילומי "גולסטאר" בברזיל? | צילום: מתוך ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

במגרש הביתי של אייל לא נשמעו תגובות שלא תמכו בזמר, או ניסו לחזק את המתלוננות. ליאון שניידרובסקי סירב להגיד ודודו כהן ביקש שיעזבו את הזמר לנפשו. "הבחורות האלה שיעשו חשבון נפש עם עצמן", אמר, והוסיף שראה את גולן קונה תכשיטים בחנות יקרה, ורמז שיש סיכוי שבקרוב יציע הזמר נישואים לבת זוגו בשבעת החודשים האחרונים, דניאל גרינברג. 

משדה התעופה מיהר גולן בחזרה לביתו, שם חיכתה לו גרינברג עם הפתעה מיוחדת שמזכירה סיפורי אהבה מתקתקים של בני נוער ואולי המתיקה לו במעט את החזרה. גרינברג הזמינה עשרות תמונות של גולן עם הילדים ואיתה ותלתה אותן ברחבי חדר השינה של השניים, ואת חלקן אף עיצבה בצורת לב. כדי שהתמונות לא יהיו לבד היא עיטרה אותן בנורות זוהרות שמילאו את החדר ברומנטיקה, וכיאה למעמדה פרסמה את התגובה של החבר באינסטגרם.

אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אייל גולן, instagram)
אייל גולן, דניאל גרינברג | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אייל גולן, instagram