אם אתם עוד מתאוששים מהפרידה של יעל שלבייה וברק שמיר, אפשר כבר להרים את הראש חזרה. לדוגמנית הצעירה יש חבר חדש ומלהיב במיוחד. השם הוא ברנדון קורף, יהודי אמריקאי בן 33 (כמעט כפול מגילה), המגיע ממשפחת מיליארדרים שעומדים בראש אימפריית התקשורת הגדולה בארה"ב. לירון שמם, כתבת "גיא פינס" פגשה אותה לשיחה קצרה על האהבה החדשה.

בואי נדבר על ברנדון.

"אנחנו בהתחלה של הקשר".

הוא שידוך טוב, בואי.

"ברנדון? את צריכה להכיר אותו ואז תביני".

אז בואו נכיר קצת את השידוך המדובר. ברנדון קורף, נכדו של איש העסקים סאמנר רדסטון – שזה כמו רוטשטיין אבל באנגלית. הוא הבעלים של תמנון התקשורת העצום ויאקום – כלומר: רשת CBS בארה"ב, ואימפריית הערוצים כמו MTV ,VH1, קומדי סנטרל וניקולודיאון. הם גם הבעלים של אולפני פארמונט שהפיקו כמה מהסרטים המרוויחים בהיסטוריה כמו "משימה בלתי אפשרית" ו"טיטאניק" - ובעלים של מאות בתי קולנוע בארה"ב. העסקים של המשפחה עומדים על שווי של כ-40 מיליארד דולר והונו הפרטי של סבא רדסטון בן ה-95 מוערך בכמעט חמישה מיליארד. הנכד מעורב בחברות שונות באימפריה המשפחתית, אך לשלבייה מספיק שהוא "בן אדם פשוט מדהים".

הזוג הכיר כשיעל הייתה בלוס אנג'לס בצילומי קמפיין, בעזרת חבר משותף, איש העסקים תומר שמואלביץ'. למרות פער הגילאים הגדול, הדוגמנית הצעירה לא מתרגשת:

"תראי בהתחלה זה היה לי די מוזר, לא ציפיתי לזה, אבל הוא כל כך מכבד, מכיל ובוגר שאם זו הבעיה שצריכה להיות בקשר שלנו - אז כאילו מה?"

את בשלה למערכת יחסים כזאת עם גבר מבוגר?

"אני עדיין צעירה, אני לוקחת את זה מאוד לאט".

יעל שלבייה למגזין
יעל שלבייה מאושרת | צילום: דודי חסון

למרות חוסר הוודאות של יעל נראה כי השניים הולכים למקום דיי רציני והמפגש בין המשפחות כבר מאחוריהם. שניהם מגיעים מרקע דתי (אביו של קורף הוא רב שחי בירושלים) מה שהקל על קבלת הקשר בין השניים.

"הוא בן אדם מכבד מאוד, הוא בא מעולם הדתי-יהודי, שומר שבת. ההורים שלי כבר הכירו אותו".

ומה הם אמרו? 

"הם מאוד שמחים בשבילי".

קורף מבלה על הקו לוס אנג'לס ישראל ולכבוד הזוגיות החדשה החליף את בתי המלון בדירה גדולה בשכונת המגדלים בצפון תל אביב – בבניין מול האקס. 300 מטרים מרובעים, כוללת בריכה פנימית פרטית, שהוא שוכר ממיליארדר אחר, טדי שגיא. שלבייה שגדלה בנהריה מצליחה להתרגל לרעיון.

בקיצור את מאושרת?

"כן, לגמרי".

 

"ערב טוב עם גיא פינס": א'-ה' ב-18:50, קשת, ערוץ 12