בסוף השבוע האחרון עלתה לנטפליקס קומדיה הוליוודית חדשה שכתב והפיק הקומיקאי המוערך וויל פארל על תחרות המוזיקה הגדולה בעולם, בה משתתפת גם הזוכה הישראלית נטע ברזילי. הסרט בעל השם הארוך "תחרות הזמר של האירוויזיון - הסיפור של פייר סאגה" זמין לצפייה עבור 180 מיליון המינויים של רשת הסטרימינג ביותר מ-190 מדינות, ועוקב אחרי צמד מוזיקלי כושל מאיסלנד שנשלח לייצג את המדינה הצפונית בתחרות.

ברזילי פגשה לראשונה את פארל במהלך התחרות שנערכה בפורטוגל, בה גם זכתה, אז הגיע לצורך תחקיר עבור הסרט. "הוא ישב בגמר שלי עם המשלחת הישראלית", סיפרה, "פגשנו אותו והוא אמר לי אני רוצה אותך בסרט החדש שלי, וזה באמת קרה. לא יכולנו לדבר על זה והשביעו אותנו לא לצלם בסט". 

בתזמון משונה, דווקא בשנה שבה האירוויזיון בוטל הוא מככב בסרט הוליוודי עם תקציב של עשרות מיליוני דולרים, כפארודיה על תחרות שהאמריקאים לא באמת מכירים. כל הסצנות בסרט המתרחשות על במת התחרות צולמו בשנה שעברה בחשאי בתל אביב. 

זו הופעת הבכורה של ברזילי בהוליווד ולמרות שהתפקיד שלה לא גדול במיוחד, היא עושה את זה באופן בלתי נשכח. "כל מה שמספרים על סרטים הוליוודים, זה אשכרה קורה", נזכרה, "אלפי קראוונים עם אלפי מאפרות. מישהי הסתובבה עם מאוורר קטן רק כדי לעשות לי קר בגב. היא מרימה לי את השיער ועושה לי ככה". 

נטע ברזילי,
נטע ברזילי, "תחרות הזמר של האירוויזיון" | צילום: Jonathan Olley/Netflix

את דקות התהילה שלה בסרט היא חולקת עם עוד כוכבי אירוויזיון ידועים בסצינה משותפת, ביניהם אפשר למצוא את הזמר הצרפתי בילאל וזוכת אירוויזיון 2014 קונצ'יטה וורסט. הסרט הגיע תוך ימים ספורים לעשרת התכנים הנצפים ביותר בנטפליקס בכל העולם, לא מעט בגלל הרייטינג של התחרות עצמה. "לא נראה לי שאני שחקנית מדהימה, בלשון המעטה", סיפרה על חווית הצפייה, "הבמאי אמר שאני מעולה אבל האמריקאים הם כאלה לקקנים, אתה לא מאמין לשום דבר שהם אומרים, יאללה".