כל כך מהר היחסים בין דנית גרינברג ואליאב אוזן נגמרו והאהבה הפכה לריבים מתוקשרים ולכלוכים הדדיים, אבל לאט לאט גרינברג מרשה לעצמה לחשוף עוד ועוד על הקשר ועל מה שהוביל לפרידה: "השנה וחצי האחרונות באמת היו קשות, גם כי ניהלנו עסק משותף ביחד", סיפרה גרינברג לערב טוב עם גיא פינס. "כל כך לא ממליצה להיכנס לעסקים עם בן זוג, זה פשוט נורא. פתאום כל דבר נהיה טירוף. השיחות הופכות למאוד קונקרטיות ברמה של עבודה, עובדים, משכורות, כספים. כבר מחרפן את השכל".

השניים היו חמש שנים ביחד, מתוכן שלוש וחצי שנים כזוג נשוי. הם הכירו בריאליטי מול כל עם ישראל, וגם שם ההתחלה לא הייתה פשוטה, בלשון המעטה. "אני יכולה היום להגיד שברור שהיו תמרורי אזהרה ולפעמים זה לא טוב ללכת נגד כל העולם. כשאתה הולך נגד כל העולם אתה מתגאה בזה, 'אני הולך נגד כל העולם ועם האמת שלי ועם האהבה שלי', אבל לפעמים זה לא כזה טוב.  

הזוגיות החדשה של דנית גרינברג- אקסטרה2 (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
"לא ממליצה להיכנס לעסקים עם בן זוג". דנית גרינברג | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

עוד היא מספרת שמי שדווקא היה קולני יותר בריבים הזוגיים היה אוזן: "בוויכוחים אני הייתי פחות דומיננטית. אם מישהו צועק עליי אני נחנקת, לא יודעת איך להגיב, מתחילה להילחץ וממש מתכנסת בעצמי. אליאב היה קצת יותר דרמטי ואימפולסיבי בריבים, ונאמרו דברים שהם לא במקום ושאי אפשר לשכוח כל כך מהר". 

אז למרות שגרינברג ואוזן כבר גרושים באופן רשמי, הדרמות בין השניים עוד לא הסתיימו. מאז הפרידה, השניים מצויים בנתק מוחלט האחד מהשנייה, אבל סאגת העסק המשותף עדיין לא נפתרה. הגרושים הטריים ייאלצו להיפגש בבית המשפט על מנת להגיע להסכם בנושא, וגרינברג עדיין לא מאמינה שזה קורה לה. "אני מוצאת את עצמי בפגישות אצל עורך הדין ואומרת 'מה אני עושה פה? אלה החיים שלי?'. אני מרגישה בסרט". 

אבל לסרט שלה כבר יש התחלה חדשה. כבר חודשיים שגרינברג במערכת יחסים עם איש עסקים יהודי צרפתי העונה לשם מיכאל, לו שני ילדים מנישואים קודמים. 

אתם רבים בנימוס עכשיו? איך זה עובד?
"קודם כל כן, אין דבר כזה להרים את הקול. זה פלוס מאוד גדול, בניגוד לריבים אחרים שהיו לי. הכל מאוד רגוע, מאוד שליו, מאוד אירופאי. האמת שזה מגניב". 

הזוגיות החדשה של דנית גרינברג- אקסטרה3 (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
"הכל מאוד רגוע ושליו". גרינברג והחבר החדש | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12