אתמול השיקה ניקול ראידמן דואט חדשה עם הזמר היווני המפורסם סאקיס רובאס, איתו הקליטה קאבר ללהיט שלו מ-2004, Shake It, שגם ייצג את יוון באירוויזיון. השניים צילמו קליפ לגרסה החדשה של השיר והוא ייחשף בשבוע הבא, ובהמשך השניים מתכננים גם לצאת לסיבוב הופעות משותף. 

הקמפיין החדש של ניקול ראידמן
מתוך "ערב טוב עם גיא פינס" | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

בנוסף לקריירה המוזיקלית שהיא מטפחת התווסף עכשיו קמפיין חדש לתוכנית המנויים של מפעל הפיס, בו היא מופיעה לצד השחקן והקומיקאי ערן זרחוביץ'. הפרסומת החדשה קצת צוחקת על המותג שהיא בנתה ועל הקליפים המושקעים שהיא צילמה בתאילנד, אוקראינה ואיטליה, אבל על הדרך גם מחזקים ומרימים אותו. 

ראידמן נהנית להדגיש שוב ושוב את עניין העצמאות הכלכלית שלה מאז הפרידה, למרות שאף אחד לא באמת חושב שהיא זקוקה להשלמת הכנסה. "נגמר התזרים למטפלות, נגמר התזרים לבונזו של הכלב", אמרה לכתב ערב טוב עם גיא פינס שהגיע לבקר אותה על סט הצילומים של הקמפיין החדש, "נשארתי רק עם תקציב ללבוטן והרמס שעכשיו אני צריכה גם לחלק אותו לדברים אחרים. אני לא תורמת את הכסף כי אני אם חד הורית ואני צריכה לפרנס את הילדים שלי". 

_OBJ

בעוד שבן הזוג לשעבר ואבי שני ילדיה, מיכאל צ'רנוי, כבר מתחזק זוגיות חדשה, היא משקיעה את זמנה בגידול הילדים ובטיפוח הקריירה החדשה, אבל אל תחשבו שחיי האהבה של צ'רנוי מטרידים אותה. "אנחנו פרודים ארבע שנים. אתה חושב שהבן אדם חי על בובות מתנפחות? יש כאלה שהן אמיתיות ועושות את אותה העבודה", אמרה ואפילו הציעה את הסיוע שלה במקרה הצורך, "אני מאחלת לה בהצלחה, ואם יש לה בעיות בתזרים שתפנה אליי, אני אעזור לה בכיף".